DeWALT DCK2050H2T Akkus gépszett (DCD805+DCF850+DCB115+18V/5,0Ah PowerStack) Tstak
Leírás
DCF850 Akkus ütvecsavarozó
Jellemzők:
• Szuperkompakt kialakítás, páratlanul rövid test – mindössze 100 mm.
• Továbbfejlesztett 1"-es szerszámtartó, tartósabb kialakítás, kevesebb pattanással
Műszaki adatok:
• Akkumulátor típusa: XR Li-Ion POWERSTACK
• Tápfeszültség: 18 V
• Max. nyomaték: 205 Nm
• Teljesítmény: 475 W
• Alapjárati fordulatszám 1. fordulatszám: 0-1000 ford./perc
• Alapjárati fordulatszám 2. fordulatszám: 0-2800 ford./perc
• Alapjárati fordulatszám 3. fordulatszám: 0-3250 ford./perc
• Löketszám 1. sebesség: 0-400 löket/perc
• Az ütések száma 2. sebesség: 0-2800 bpm
• Az ütések száma 3. sebesség: 0-3800 bpm
• Szerszámtartó: 6,35 mm (1/4")
• Súly: 1,3 kg
• Hosszúság: 100 mm
A csomag tartalma:
• 2x 18V 5,0Ah XR Li-Ion POWERSTACK akkumulátor
• DCB115 univerzális töltő
• Tartós TSTAK tok
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 5 Ah |
| Akku | 2 |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie DeWALT DCK2050H2T Comboset (DCD805+DCF850+DCB115+18V/5,0Ah PowerStack)kufr Tstak
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte DeWALT DCK2050H2T Combo sada (DCD805+DCF850+DCB115+18V/5,0Ah PowerStack)kufor Tstak
- Aby wysłać do Polski odwiedź DeWALT DCK2050H2T Zestaw elektronarzędzi (DCD805+DCF850+DCB115+18V/5,0Ah PowerStack)Tstak
- Pro odeslání do Česka navštivte DeWALT DCK2050H2T Combo sada (DCD805+DCF850+DCB115+18V/5,0Ah PowerStack)kufr Tstak
- Pour l’expédition en France, visitez DeWALT DCK2050H2T Comboset (DCD805+DCF850+DCB115+18V/5,0Ah PowerStack)Tstak
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie DeWALT DCK2050H2T Comboset (DCD805+DCF850+DCB115+18V/5,0Ah PowerStack)kufr Tstak