DeWALT DCK2059D2T-QW akkus gépszett XR (2x2,0Ah/18V) TSTAK II
Leírás
DeWalt DCD777 18V XR fúrócsavarozó
• 13 mm-es, egykezes működtetésű gyorstokmány automatikus tengelyrögzítővel
• 2 mechanikus sebességfokozat, elektronikus fordulatszám szabályozás, forgásirány váltás
• Intelligens kapcsoló a jobb szabályozás érdekében
• 16 fokozatban állítható precíz nyomatékkuplung minőségi csavarozáshoz
• Különböző fúrási és csavarozási továbbá ütvefúrási funkciók
Fényes Led világítás
• Ergonomikus gumírozott fogantyú
• Fúrási átmérő falazatban: 13 mm
• Fúrási átmérő acélban: 13 mm
• Fúrási átmérő fában: 30 mm
• Nyomaték fokozat 16
• Nyomaték (max): 65 Nm
• Nyomaték tartósan: 26 Nm
• Teljesítmény: 340 W
• Maximális sebesség (rpm): 1750
DeWalt DCF787 1/4" Hex 18V XR ütvecsavarozó
• A 3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség
• Csavarozás során a precíziós behajtási mód
• Könnyű, kompakt kivitelezés szűk helyen való használathoz
• 3 db körkörösen elhelyezett Led
• Az 1/4" 6.35mm-es bitbefogás, egykezes gyors cseréhez
• Max nyomaték: 205 Nm
• Leadott teljesítmény: 400 W