DeWALT DCK2050E2T-QW Combo pack Powerstack XR (18V /2x1,7Ah)Tstak
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Tulajdonságok DCD805
• Kompakt és könnyű
• 15 fokozatban állítható precíz nyomaték kuplung minőségi csavarozáshoz
• Ergonomikus kialakítású, gumibetétes fogantyú kényelmes munkavégzést biztosít
• LED-es lámpa
• 90 Nm nyomatéka a nehezebb munkákkal is megbirkózik
• Hatékony szénkefe mentes motor, megnövelt élettartam, kisebb gép
Tulajdonságok DCF850
• Kompakt kivitel, szűk helyeken is használható
• Csupán 0,9 kg
• 205 Nm maximális nyomaték a nehezebb feladatokhoz
Szállítási terjedelem
• 2x Új generációs 1,7Ah/18VPowerStack™ akkumulátor
• Univerzális töltő
• TSTAK ready Koffer
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 1,7 Ah |
| Akku | 2 |
Dokumentumok
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie DeWALT DCK2050E2T-QW Akku-Combo-Set 18V (2x1,7Ah Powerstack) Tstak
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie DeWALT DCK2050E2T-QW Akku-Combo-Set 18V (2x1,7Ah Powerstack) Tstak
- Pro odeslání do Česka navštivte DeWALT DCK2050E2T Aku Kombo sada 18V (2x1,7Ah Powerstack) kufr Tstak
- Pour l’expédition en France, visitez DeWALT DCK2050E2T Combo set 18V (2x1,7Ah Powerstack) Tstak
- Aby wysłać do Polski odwiedź DeWALT DCK2050E2T Aku zestaw Combo 18V (2x1,7Ah Powerstack) Tstak
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte DeWALT DCK2050E2T Aku Kombo sada 18V (2x1,7Ah Powerstack) kufor Tstak