BOSCH UniversalDrill 18V Akkus fúrócsavarozó (18V/2x1,5Ah) 06039D4002
BOSCH UniversalDrill 18V Akkus fúrócsavarozó (18V/2x1,5Ah) 06039D4002 BOSCH UniversalDrill 18V Akkus fúrócsavarozó (18V/2x1,5Ah) 06039D4002 BOSCH UniversalDrill 18V Akkus fúrócsavarozó (18V/2x1,5Ah) 06039D4002 BOSCH UniversalDrill 18V Akkus fúrócsavarozó (18V/2x1,5Ah) 06039D4002 BOSCH UniversalDrill 18V Akkus fúrócsavarozó (18V/2x1,5Ah) 06039D4002
Kedvezmény -20%
Raktáron 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH DIY
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06039D4002
Súly: 1,20 kg
Leírás
Letisztult, ergonomikus kialakítás a kényelmes kezelés érdekében
LED lámpa a munkaterület optimális megvilágításához
Ideális a fúrási feladatokhoz fában, fémben és műanyagban, valamint csavarozáshoz
Power for ALL: Egyetlen akku és töltő a teljes Home & Garden szerszámrendszerhez
Műszaki adatok:
• Akkufeszültség: 18,0 V
• Akkukapacitás: 1,5 Ah
• Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat / 2. sebességfokozat: 0 – 440 / 1.450 ford./perc
• Max. forgatónyomaték: 40,0 Nm
• Max. forgatónyomaték lágy/kemény csavarozási eset: 23 / 32 Nm
• Nyomatékfokozat: 20 + 1
• Fúrótokmányok: 10 mm-es gyorsbefogó fúrótokmány
• A gép súlya akkuval: 1,20 kg
• Terméknév (formázott): UniversalDrill 18V
Csavarátmérő
• Csavar-O: 8 mm
Furatátmérő
• Furat-O acélban: 10 mm
• Furat-O fában: 30 mm
Funkciók
• 18 Volt
• Lítium-ion technológia
• Bosch Auto-Lock
• 2 fokozatú hajtómű
• Felhasználás: csavarozás / fúrás
• Softgrip lágyfogantyú
• Beépített munkalámpa
Szállítás
• 2 db PBA 18V 1,5Ah W-A akkuegység
• AL 1810 CV töltő
• Dupla csavarbehajtóbit
• Szállítókoffer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akkukapacitás 1,5 Ah
Akku 2
Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) 23/32
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 440
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 1415
Fúrásteljesítmény fában 30 mm
Fúrásteljesítmény fém 10 mm