BOSCH GLI18V-3000 PROFESSIONAL Akkumulátoros munkalámpa 06014A8100
Regisztráld a vásárolt terméket Bosch Professional felületen és szerezz 3 év garanciát.
> Bővebb információ <
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Maďarsky (HU) - BOSCH GLI18V-3000 Akkumulátoros munkalámpa
- Kiváló teljesítmény 3 000 lm fényerővel
- Robusztus és tartós, IP64 védelemmel por és fröccsenő víz ellen
- Sokoldalú fény három módban: 3 000 lm, 2 000 lm és 1 000 lm
Műszaki adatok
| Súly akkumulátor nélkül | 1,9 kg |
| Fényáram | 3000 lm |
| Fényerő szintek száma | 3 |
| Szélesség | 156 mm |
| Hosszúság | 187 mm |
| Magasság | 292 mm |
| Akkumulátor feszültség | 18,0 V |
Bosch Professional garancia
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Tápellátás típus | akkumulátor Li-on |
| Akkufeszültség | 18 V |