BOSCH GKS 18V-51 PROFESSIONAL Akkus körfűrész, 2x 4,0Ah, GAL 18V-20 06019M3122
Regisztráld a vásárolt terméket Bosch Professional felületen és szerezz 3 év garanciát.
> Bővebb információ <
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
GKS 18V-51 Professional
Akkus körfűrész
Szabad mozgás és erőkifejtés nélküli vágás.
- A 18 V-os, szénkefe nélküli motorral erőkifejtés nélküli vágást biztosít
- A porelszívó csatlakozó jobb kialakítása miatt távol tartja a port
- Zökkenőmentes indítás és leállítás az optimalizált lágyindítási és fékfunkcióval
- A porelfúvás funkciónak köszönhetően a vágási vonal mindig jól látható
- A LED-lámpával még a nehezen hozzáférhető sarkok is jól láthatók
Funkciók és fő jellemzők
Minden változathoz mellékelve
1 x körfűrészlap, Eco for Wood, 140 mm x 1,8/1,1 x 20 mm, 30Rendelési szám: 2 608 844 565
Plusz tartozék ennél a változatnál
GAL 18V-20 Professional töltőRendelési szám: 2 607 226 297
2 x GBA 18V 4.0Ah akkuRendelési szám: 1 607 A35 0M0
Műszaki adatok
GKS 18V-51 Professional: További információ
Kiemelt termékek
Ha minden nap rétegelt lemezt kell vágni, olyan körfűrészre van szükség, amely elég nagy teljesítményű nagy mennyiség kezeléséhez, de elég kicsi és könnyű a fáradságmentes munkavégzéshez. A GKS 18V-51 Professional vezeték nélküli körfűrészünk 18 V-os, szénkefe nélküli motorjának köszönhetően korlátlan mozgást és erőkifejtés nélküli vágást kínál. Kompakt kialakítása miatt egyszerűen hordozható, és ideális függőleges és vízszintes vágáshoz is. Az ergonomikus fogantyú kényelmes tartási élményt biztosít. A GKS 18V-51 Professional szerszámunkkal a por a porelszívó csatlakozó továbbfejlesztett kialakításának köszönhetően mindig távol tartható a munkaterülettől.
Berendezések és alkalmazások
A Bosch GKS 18V-51 Professional körfűrészt tömörfa keresztirányú vágására, rétegelt- és OSB-lemez hosszvágására, illetve tömörfa ferde vágására tervezték. A maximális vágási kapacitása 51 mm 0°-nál és 35 mm 45°-nál.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akku | 2 |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 6300 |
| Korong átmérője | 140 x 20 mm |
| Legnagyobb vágási mélység (90°) | 51 |
| Legnagyobb vágási mélység (45°) | 35 |
| Akku | 2x Akku 4,0 Ah |
Dokumentumok
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BOSCH GKS 18V-51PROFESSIONAL Akku-Kreissäge, 2x 4,0Ah, GAL 18V-20 06019M3122
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BOSCH GKS 18V-51PROFESSIONAL Akku-Kreissäge, 2x 4,0Ah, GAL 18V-20 06019M3122
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH GKS 18V-51PROFESSIONAL Akumulátorová okružní pila, 2x 4,0Ah, GAL 18V-20 06019M3122
- Aby wysłać do Polski odwiedź BOSCH GKS 18V-51PROFESSIONAL Aku pilarka tarczowa, 2x 4,0Ah, GAL 18V-20 06019M3122
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BOSCH GKS 18V-51PROFESSIONAL Akumulátorová okružná píla 2x 4,0Ah, GAL 18V-20, 06019M3122