BOSCH EasyDrill 1200 Akkus fúrócsavarozó (12V/2x1,5Ah) 06039D3007
Leírás
Jellemzők:
• Kompakt és könnyű kialakítás változatlan teljesítménnyel
• A gyári beállításokkal optimális teljesítmény és sebességfokozat állítható be minden feladatnál
• A beépített LED munkalámpa gondoskodik a munkadarab megfelelő megvilágításáról
• Ideális a kisebb fúrási feladatokhoz fában és fémben, valamint csavarozáshoz
• Az egyhüvelyes tokmánnyal gyorsan és kényelmesen cserélhető a tartozék
Műszaki adatok:
• Akkufeszültség: 12,0 V
• Akkukapacitás: 1,5 Ah
• Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat / 2. sebességfokozat: 0 – 400 / 1.500 ford./perc
• Max. forgatónyomaték: 30,0 Nm
• Max. forgatónyomaték lágy/kemény csavarozási eset: 18 / 30 Nm
• Nyomatékfokozat: 20 + 1
• Fúrótokmányok: 10 mm-es gyorsbefogó fúrótokmány
• A gép súlya akkuval: 0,94 kg
• Csomagolási méretek (szélesség x hosszúság x magasság): 295 x 261 x 102 mm
• Súly csomagolással: 2,29 kg
A csomag tartalma:
• Csavarbehajtó bit- és fúrószárkészlet
• Szállítókoffer
• 2 db PBA 12V 1.5Ah O-A akkuegység
• Töltő GAL 1210 CV
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 12 V |
| Akkukapacitás | 1,5 Ah |
| Akku | 2 |
| Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) | 30/14 |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 400 |
| Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) | 1500 |
| Ütésszám, max. (1/perc) | nélkül |
| Fúrásteljesítmény fában | 20 mm |
| Fúrásteljesítmény fém | 8 mm |