Black & Decker BDCHD18KB-QW Akkus ütvefúró-csavarozó (40Nm/18V/2x1,5Ah) koffer
Black & Decker BDCHD18KB-QW Akkus ütvefúró-csavarozó (40Nm/18V/2x1,5Ah) koffer Black & Decker BDCHD18KB-QW Akkus ütvefúró-csavarozó (40Nm/18V/2x1,5Ah) koffer Black & Decker BDCHD18KB-QW Akkus ütvefúró-csavarozó (40Nm/18V/2x1,5Ah) koffer Black & Decker BDCHD18KB-QW Akkus ütvefúró-csavarozó (40Nm/18V/2x1,5Ah) koffer Black & Decker BDCHD18KB-QW Akkus ütvefúró-csavarozó (40Nm/18V/2x1,5Ah) koffer Black & Decker BDCHD18KB-QW Akkus ütvefúró-csavarozó (40Nm/18V/2x1,5Ah) koffer Black & Decker BDCHD18KB-QW Akkus ütvefúró-csavarozó (40Nm/18V/2x1,5Ah) koffer Black & Decker BDCHD18KB-QW Akkus ütvefúró-csavarozó (40Nm/18V/2x1,5Ah) koffer Black & Decker BDCHD18KB-QW Akkus ütvefúró-csavarozó (40Nm/18V/2x1,5Ah) koffer
Kedvezmény -52%
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BLACK & DECKER
Garancia: 2 év
Cikkszám: BDCHD18KB-QW
Súly: 2,61 kg
Leírás
Jellemzők:
• Erő és sebesség fába, fémbe való fúráshoz, valamint az összes csavarozási feladathoz
• Ütvefúró üzemmód tégla és kőzet fúrására
• LED munkalámpa világítja meg a munkaterületet használat közben
• A változtatható sebesség jobb irányíthatóságot nyújt, ami csavarozáskor elengedhetetlen
• Csúszásmentes puha markolat maximális kényelmet nyújt használat közben
Műszaki adatok:
• Tápforrás: Akkumulátoros
• Felvett teljesítmény: 18 V
• Akkumulátor típus: Li-Ion
• Max. nyomaték: 40 Nm
• Üresjárati forulatszám: 0-360/0-1400 /perc
• Ütésszám: 21,000 /perc
• Tokmény típus: Két perselyes
• Kuplung pozíciók: 11
• Kuplung mechanizmus: Igen
• Elem mellékelve: 2
• Tokmény méret: 10 mm
• Fúrásteljesítmény: [fa] 25.0 mm
• Fúrásteljesítmény: [acél] 10 mm
• Fúrásteljesítmény: [kőzet] 10.0 mm
• Koffer: Igen
A csomag tartalma:
• Töltő
• 1 db 1,5Ah akkumulátor
• Koffer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akkukapacitás 1,5 Ah
Akku 2
Akku 2x Akku 1,5 Ah kofferben
Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) 17,5/40
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 650
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 1400
Ütésszám, max. (1/perc) 21.000
Fúrásteljesítmény fában 25 mm
Fúrásteljesítmény fém 10 mm
Fúrásteljesítmény falazat, üreges fúrókorona 10 mm
Szerszámbefogás 1 - 10 mm