HiKOKI DS18DEWHZ Akkus fúró-csavarozó (18V/2x4,0Ah) HitBOX
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Jellemzők:
• Nagy nyomaték és magas munkavégzési sebesség a nehéz feladatok gyors elvégzéséhez
• Rendkívül rövid az optimális manőverezhetőség és könnyű kezelés érdekében
• Fémtokmány karbid betétekkel a legmagasabb fogóerő érdekében, hogy a bitek ne csúszhassanak ki
• Beépített LED világítás a munkafelület jobb láthatóságáért
• 22 fokozatra állítható nyomatékbeállítás az adott alkalmazásnak megfelelően
Műszaki adatok:
• Akku feszültség: 18 V
• Max. nyomaték: 40 /70 Nm
• Üresjárati fordulatszám: 0-550/0-2000 /min
• Furat (acél / alumínium / fa): 13 / 13 /52 mm
• Tokmányméret: 1,5 -13 mm
• Gépcsavar méret: 6 mm
• Facsavar mére: 6 x 75mm
• Tömeg: 1,8 kg
A csomag tartalma:
• HITBOX
• 2 db 4,0 Ah akkumulátor
• Töltő
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 4 Ah |
| Akku | 2 |
| Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) | 70 |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 550 |
| Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) | 2000 |
| Fúrásteljesítmény fában | 52 mm |
| Fúrásteljesítmény fém | 13 mm |
| Motor | szénkefementes |
Dokumentumok
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie HIKOKI DS18DEWHZ Akku-Bohrschrauber (18V/2x4,0Ah) Koffer
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte HIKOKI DS18DEWHZ Aku vŕtačka/skrutkovač (18V/2x4,0Ah) kufor
- Aby wysłać do Polski odwiedź HIKOKI DS18DEWHZ Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (18V/2x4,0Ah) Walizka
- Pro odeslání do Česka navštivte HIKOKI DS18DEWHZ Aku vrtačka/šroubovák (18V/2x4,0Ah) kufr
- Pour l’expédition en France, visitez HIKOKI DS18DEWHZ Perceuse-visseuse sans fil (18V/2x4,0Ah) Coffret
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie HIKOKI DS18DEWHZ Akku-Bohrschrauber (18V/2x4,0Ah) Koffer