SCHEPPACH C-HTGS200-X Akkus fű- és sövényvágó olló (20V/akku és töltő nélkül) 5912205900
SCHEPPACH C-HTGS200-X Akkus fű- és sövényvágó olló (20V/akku és töltő nélkül) 5912205900 SCHEPPACH C-HTGS200-X Akkus fű- és sövényvágó olló (20V/akku és töltő nélkül) 5912205900 SCHEPPACH C-HTGS200-X Akkus fű- és sövényvágó olló (20V/akku és töltő nélkül) 5912205900
Kedvezmény -17%
Raktáron 4 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: SCHEPPACH
Garancia: 10 év
Cikkszám: 5912205900
Súly: 2,40 kg
SCHEPPACH - 10 évreA Scheppach cég kiegészítőleg további 5 évvel meghosszabbított jótállást kínál a Scheppach 20V IXES sorozat termékeire. Ezáltal a termékekre vállalt jótállási időtartam összesen 10 évre növekszik.
Regisztrálja a terméket a vásárlástól számított 30 napon belül, és a kiterjesztett garancia az Öné!
Leírás
A Scheppach C-HTGS200-X akkus fű- és sövényvágó olló egy praktikus 2 az 1-ben szerszám, amely a kerti feladatok széles skáláját képes elvégezni. Ideális a pázsit széleinek nyírására, valamint cserjék és sövények formázására. A vezeték nélküli működésnek köszönhetően az olló nagyon kényelmesen használható. A gép a Scheppach IXES 20V termékcsalád összes akkujával és töltőjével kompatibilis. Kompakt kialakításának, kis súlyának és ergonomikus, puha felületű fogómarkolatának köszönhetően kényelmes és hatékony vele a munka. Az ollóban, az intelligens rendszernek köszönhetően, egyszerűen, szerszám nélkül, kicserélhetők a vágófejek. Ez lehetővé teszi a gyors váltást a fű- illetve sövényvágás között. A fűvágó fej szélessége 90 mm, ami garantálja a pázsitszegélyek pontos nyírását. A sövényvágó 200 mm-es vágófejének pengéi pedig a sövény könnyű és pontos gondozást biztosítják. A kiváló minőségű edzett pengék tökéletes vágást és hosszú élettartamot is biztosítanak. Az olló biztonsági kapcsolóval és robusztus váltóval van felszerelve, amely gyakori használat mellett is garantálja a megbízható működést. A csomag tartalmaz egy sövényvágó fejet, egy fűvágó fejet és két fejvédő tokot. Ez az eszköz ideális választás kertje karbantartásához, ötvözi a maximális kényelmet és sokoldalúságot. A csomagolás nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
Műszaki adatok:
• Feszültség: 20 V
• Fűvágó fej szélessége: 90 mm
• Sövényvágó fej hossza: 200 mm
• Fordulatszám: 1200 ford./perc
• Méretek: 260 x 80 x 120 mm
• Nettó súly: 1,6 kg
• Bruttó súly: 2,4 kg
• Csomagolás mérete: 360 x 120 x 120 mm
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 20 V