BOSCH EXPERT 2x EXBA18V-40 Akkuegység 1600A03738
EXPERT 2x EXBA18V-40 Akkuegység Akár 2x akkora maximális teljesítmény, mint a Professional GBA 18V 4.0Ah esetén1 Nagy teljesítmény: akár 2000 W maximális teljesítmény a nagyob... további információ »
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 1600A03738
Súly: 1,69 kg
> Bővebb információ <
Leírás
EXPERT 2x EXBA18V-40
Akkuegység
Akár 2x akkora maximális teljesítmény, mint a Professional GBA 18V 4.0Ah esetén1
  • Nagy teljesítmény: akár 2000 W maximális teljesítmény a nagyobb igénybe vételt jelentő alkalmazásokhoz (belső laboratóriumi tesztadatok, pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral)
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is
Minden változathoz mellékelve
  • Kartondoboz
Műszaki adatok
Feszültség18,0 V
Tömeg*0,605 kg
Kapacitás4 Ah
Méretek (sz×h×m)80×121×51 mm
A termék fő funkciói
  • Nagy teljesítmény – akár 2000 W maximális teljesítmény a nagy igénybevételű alkalmazásokhoz.
  • Egyetlen akkumulátor minden szerszámhoz – kompatibilis a Bosch Professional 18V System-mel és a többmárkás AMPShare akkumulátor-rendszerrel.
További funkciók és jellemzők
Az EXBA18V-40 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 2000 W maximális teljesítményt biztosít a nagyobb igénybevételt jelentő alkalmazásokhoz (belső laboratóriumi tesztadatok alapján; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral), a lehető legkompaktabb kialakításban. Az akkumulátor fejlett tabless cellatechnológiát használ, míg a hagyományos akkumulátorok multi-tab cellákkal készülnek, amelyek csak két tabet használnak áramútként. Ez egy gyenge pont, amely növeli az akkumulátor ellenállását. A „tabless” cellatechnológia megoldást nyújt a problémára. Ez az akkumulátor két áramút helyett számtalan párhuzamos áramúttal rendelkezik. Az eredmény: kisebb belső ellenállás, alacsonyabb hő, lenyűgöző teljesítmény és kiemelkedő energiasűrűség. Az új, megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia kiváló hőkezelésének, valamint a tabless cellatechnológiának köszönhetően az EXBA18V-40 hosszú élettartamú, ezért ideális a robusztusságra és teljesítményre építő szakemberek számára.
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V