| Alapfelület anyaga | Nemesacél |
| Készülék színe | Nemesacél |
| Keret típusa | Keret nélküli |
| Munkapultba süllyesztett | Nem |
| Edénytartó anyaga | Öntöttvas, gumilábakkal |
| Nyomógomb világítás | Nem |
| Nyomógomb anyaga | Műanyag |
| Lapos égőfej | Nem |
| Gáz típusa | Földgáz H/E/(L) 20 (25) mbar |
| Alternatív gázfajta | Földgáz L/LL G25/20 mbar (DE), Földgáz H 25 mbar (HU), Földgáz L 25 mbar (NL), Cseppfolyós gáz 28–30/37 mbar, Cseppfolyós gáz G30 37 mbar (PL), Cseppfolyós gáz 50 mbar |
| Tartozék fúvókaszett más gáztípusokhoz | Cseppfolyós gáz G30/31 28–30/37 mbar |
| Készülékszélesség | 60 cm |
| A készülék méretei | 45 × 582 × 520 mm |
| A becsomagolt készülék méretei (ma × szé × mé) | 141 × 651 × 578 mm |
| Beépítési méretigény (ma × szé × mé) | 45 × 560–560 × 480–490 mm |
| Minimális munkalapvastagság (távtartó nélkül / távtartóval) | 20 mm / 12 mm |
| Csatlakozókábel hossza | 100 cm |
| Csatlakozó típusa | Nincs csatlakozó (elektromos bekötés szakember által) |
| Gázcsatlakozási érték | 7500 W |
| Flame Select | Nem |
| Kijelző | Nem |
| Mosogatógépben mosható edénytartó rács | Nem |
| Könnyen tisztítható, eltávolítható gombok | Nem |
| Vezérlőpanel helye | Elöl |
| Kezelő- és jelzőelemek | Gomb |
| Főzőlap begyújtás | Gombgyújtás |
| Egydarabos égőfej | Nem |