Bosch Serie 2 Félig beépíthető mosogatógép 60 cm Szálcsiszolt acél SMI2HTS06E
Cikkszám: SMI2HTS06E
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Súlyozott energiafogyasztás 100 ciklusra | 74 kWh |
| Névleges kapacitás | 13 |
| Az eco program vízfogyasztása | 9 l |
| A program időtartama | 4:55 h |
| Centrifuga zajszint | 46 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátási osztály | C |
| Konstrukció típusa | Beépíthető készülék |
| Méret | 81,5 x 59,8 x 55,0 cm |
| Energiaosztály | C |
| Beépítési méretigény (ma x szé x mé) | 815-875 x 600x550 mm |
Dokumentumok
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:





















