Metabo CS 22-355 Fém vágó-gyorsdaraboló (2300W/355mm) 601786000
A Metabo elektromos szerszámaink különösen hosszú ideig tartanak. Mivel azokat olyan ritkán kell megjavítani, a Metabo kifejlesztett azokhoz egy kiegészítő garanciát - az XXL garanciát.
Ha regisztrál, a normális garancia meghosszabbodik 3 évre >>> regisztráció <<<
Szállítási információk
- GLS: 5 900 Ft
- GLS: 2 590 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Magyar Posta: 2 990 Ft várható kézbesítés 05.08. - 05.12.
- GLS: 3 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- DPD: 2 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Metabo CS 22-355 – Fém vágó-gyorsdaraboló 2300 W / 355 mm (601786000)
- Nagy teljesítményű 2300 W-os motor – ideális acél, nemvasfém, vas és öntött profilok, csövek és rudak darabolásához.
- Gyorsbefogó fokozatmentes gérbeállítással (-15°–45°) – pontos szögvágások gyors és egyszerű beállítással.
- Keresztben elhelyezett ergonomikus markolat – optimális erőátvitel és stabil irányítás darabolás közben.
- Állítható vágásmélység-határoló – a darabolótárcsa hatékony és gazdaságos kihasználásához.
- Gyors tárcsacsere orsóreteszeléssel – biztonságos és időtakarékos karbantartás.
- Maximális felhasználóvédelem – lehajtható védőbura, állítható szikravédő lemez és gumírozott talp.
- Biztonsági kapcsoló – védelem a véletlen indítás ellen.
- Masszív, nagyméretű gépasztal tárolóval – praktikus hely az imbuszkulcs számára.
- Beépített hordozófogantyú és rögzíthető szállítási pozíció – egyszerű és biztonságos szállítás.
A csomag tartalma
- Imbuszkulcs
- Támasztó alátétek
- Szorító anya
- Darabolótárcsa, 355 mm
Műszaki adatok
| Csiszolótárcsa | 355 × 25,4 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 3700 /min |
| Névleges teljesítményfelvétel | 2300 W |
| Max. vágási kapacitás – kerek cső | 132 mm |
| Max. vágási kapacitás – négyzetes cső | 120 × 120 mm |
| Max. vágási kapacitás – téglalap alakú cső | 100 × 208 mm |
| Max. vágási kapacitás – L-profil | 150 × 150 mm |
| Alaplap méretei | 456 × 256 mm |
| Szállítási magasság | 394 mm |
| Súly | 16,8 kg |
| Kábelhossz | 4 m |
A Metabo CS 22-355 egy nagy teljesítményű, professzionális fém vágó-gyorsdaraboló 2300 W-os motorral, amely megbízható megoldást kínál műhelyekben és építkezéseken egyaránt. A 355 mm-es darabolótárcsa és a 3700 ford./perc üresjárati fordulatszám gyors, pontos és hatékony vágást biztosít különböző fémanyagok esetén.
A fokozatmentesen állítható gérszög (-15°–45°) lehetővé teszi a rugalmas szögvágásokat, míg a robusztus kialakítás és a biztonsági megoldások (védőbura, szikravédő, biztonsági kapcsoló) maximális védelmet nyújtanak a felhasználó számára. Ideális választás szakembereknek, akik strapabíró, nagy teljesítményű fém darabológépet keresnek hosszú élettartammal és megbízható működéssel.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Dokumentumok
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:



























