DREMEL Rézkefe 13 mm 26150536JA
DREMEL Rézkefe 13 mm 26150536JA DREMEL Rézkefe 13 mm 26150536JA DREMEL Rézkefe 13 mm 26150536JA
Kedvezmény -19%
Műszaki adatok • A szár átmérője: 3,2 mm • Munka átmérő: 13,0 mm • Tartozék hossza: 51,0 mm • Használata hegyével: Nincs szükség hegyre • Szélesség: 15,0 mm • Maximális fordulatszám: 15 0... további információ »
Raktáron 3 db
Garancia: 2 év
Cikkszám: 26150536JA
Súly: 0,10 kg
Műszaki adatok
• A szár átmérője: 3,2 mm
• Munka átmérő: 13,0 mm
• Tartozék hossza: 51,0 mm
• Használata hegyével: Nincs szükség hegyre
• Szélesség: 15,0 mm
• Maximális fordulatszám: 15 000 ford./perc
• Hosszúság: 15,0 mm
• Magasság: 50,0 mm