Dremel 429 Polírkorong 26 mm 26150429JA
Dremel 429 Polírkorong 26 mm 26150429JA Dremel 429 Polírkorong 26 mm 26150429JA Dremel 429 Polírkorong 26 mm 26150429JA Dremel 429 Polírkorong 26 mm 26150429JA
Kedvezmény -16%
A legnagyobb henger alakú korong • Fémek és műanyagok polírozásához Műszaki adatok: • Szár átmérő: 3,2 mm • Munkaátmérő: 26,0 mm • Szélesség: 25,0 mm • Maximális ford/perc: 20.000 ford... további információ »
Raktáron 2 db
Garancia: 2 év
Cikkszám: 26150429JA
Súly: 0,10 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
A legnagyobb henger alakú korong
• Fémek és műanyagok polírozásához
Műszaki adatok:
• Szár átmérő: 3,2 mm
• Munkaátmérő: 26,0 mm
• Szélesség: 25,0 mm