BOSCH PRO T Impact bit, T25, T30, T40, 55 mm, 3 db 2608521U55
BOSCH PRO T Impact bit, T25, T30, T40, 55 mm, 3 db 2608521U55 BOSCH PRO T Impact bit, T25, T30, T40, 55 mm, 3 db 2608521U55 BOSCH PRO T Impact bit, T25, T30, T40, 55 mm, 3 db 2608521U55 BOSCH PRO T Impact bit, T25, T30, T40, 55 mm, 3 db 2608521U55 BOSCH PRO T Impact bit, T25, T30, T40, 55 mm, 3 db 2608521U55 BOSCH PRO T Impact bit, T25, T30, T40, 55 mm, 3 db 2608521U55 BOSCH PRO T Impact bit, T25, T30, T40, 55 mm, 3 db 2608521U55
Kedvezmény -28%
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH
Garancia: 2 év
Cikkszám: 2608521U55
Súly: 0,03 kg
Hosszúság
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
PRO Impact T csavarbitkészlet – Ütvecsavarozókhoz, Fúrógépekhez/csavarozókhoz
Akár 50x erősebb, mint a Bosch 2607001528 Extra Hard bit
  • Erőteljes csavarozás
  • A kiterjesztett torziós zóna elnyeli a nyomatékfeszültséget a csavarhúzó bit hegyén
  • 1/4"-os ütésálló hatlapú befogószár, ütvecsavarozóban és fúró-, csavarozógépben való használatra
Erőteljes csavarozás
  • 1A kiterjesztett torziós zóna elnyeli a nyomatékfeszültséget a csavarhúzó bit hegyén
  • 2A hőkezelt módosított acél biztosítja, hogy a csavarhúzó bitek erősek legyenek és ellenálljanak a nagy nyomatéknak
PRO Impact T az erőteljes csavarozáshoz
Műszaki adatok
Részletezés
Méret T40, T30, T25
Hosszúság 55 mm