BOSCH X-Line Premium 91 részes fúró készlet és csavarozó bit készlet 2608P00235
Kedvezmény -28%
Műszaki adatok: Méret: 320 x 75 x 235 mm Súly: 1.874 kg A csomag tartalma: 91 darab Tartalom: • 1 LED-es zseblámpa • 1 db állítható csavarozó • 6 db betonfúró, O 4/5/6/6/8/10 mm • 8 db... további információ »
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH
Garancia: 2 év
Cikkszám: 2608P00235
Súly: 1,87 kg
Műszaki adatok:
Méret: 320 x 75 x 235 mm
Súly: 1.874 kg
A csomag tartalma: 91 darab
Tartalom:
• 1 LED-es zseblámpa
• 1 db állítható csavarozó
• 6 db betonfúró, O 4/5/6/6/8/10 mm
• 8 db HSS-G fémfúró,, O 2/2/2.5/3/3/4/5/6 mm
• 8 db fafúró, O 3/4/5/6/6/7/8/10 mm
• 8 db dugókulcs, O 6/7/8/9/10/11/12/13 mm
• 18 csavarozóbit, H = 50 mm
PH 0/1/2/2/3, PZ 0/1/2/2/3, S 5/6, T 15/20/20/25, H 5/6
• 39 csavarozóbit, H = 25 mm