Stanley FMEH850K-QS FatMax Kétsebességes ütvefúró (850W/13mm) koffer
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Jellemzők:
• 0-54 400 BPM kalapácsmechanizmus a nagy teljesítményért, hatékony feladatvégzésért
• 13 mm-es ikerhüvelyes fém tokmány
• Tartós és erős bittartással, ideális fában, fémben és falazatban végzett igényes alkalmazásokhoz
• Erőteljes, 850 W-os, 0-1100 / 3200 ford./perc kétsebességű, változtatható fordulatszámú motor, amely lassú indítást biztosít a pontosság érdekében
Műszaki adatok:
• Teljesítmény: 850 W
• Súly: 2,4 kg
• Max fúrási kapacitás: Fa: 50 mm; Acél: 13 mm; Beton: 18 mm
• Üresjárati fordulatszám: 0-1.100 / 0-3.200 RPM
• Ütésszám: 0 - 18.700 / 0 - 54.400 BPM
A csomag tartalma:
• Mélységütköző
• Oldalfogantyú
• Koffer
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Felvett teljesítmény | 850 W |
| Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) | 45 |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 1100 |
| Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) | 3200 |
| Ütésszám, max. (1/perc) | 54.400 |
| Fúrásteljesítmény fában | 50 mm |
| Fúrásteljesítmény beton | 18 mm |
| Fúrásteljesítmény fém | 13 mm |
| Szerszámbefogás | 1 - 13 mm |
| Súly | 2,2 kg |
| Ütvefúrás | IGEN |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Stanley FMEH850K FatMax Bohrhammer 850 W, 13mm
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Stanley FMEH850K FatMax príklepová vŕtačka 850 W, 13mm
- Aby wysłać do Polski odwiedź Stanley FMEH850K FatMax Wiertarka udarowa 850 W, 13mm
- Pro odeslání do Česka navštivte STANLEY FMEH850K FatMax příklepová vrtačka 850 W, 13mm
- Pour l’expédition en France, visitez Stanley FMEH850K FatMax Perceuse a percussion 850 W, 13mm
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Stanley FMEH850K FatMax Bohrhammer 850 W, 13mm