Holzmann Porelszívó CTF45P marógéphez (72W) CTF45PCLEAN
Kedvezmény -2%
52 520 Ft
Raktáron 4 db
Szállítási információk
- GLS: 4 900 Ft
- GLS: 1 690 Ft várható kézbesítés 05.18. - 05.20.
- Packeta: 990 Ft várható kézbesítés 05.18. - 05.20.
- GLS CsomagPont: 1 490 Ft várható kézbesítés 05.18. - 05.20.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.21. - 05.25.
- GLS: 2 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 990 Ft
- DPD: 1 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Holzmann CTF45PCLEAN – Porelszívó rendszer CTF45P_230V CNC asztali marógépekhez
HOLZMANN CTF45PCLEAN egy porelszívó rendszer, amely kompatibilis a CTF45P_230V CNC asztali marógéppel. Mindkét orsótípusra (standard és 500 W) felszerelhető, és hatékonyan biztosítja a por mennyiségének csökkentését marás közben, így tisztán és biztonságosan tartja a munkaterületet.
Fő jellemzők
- 72 W-os porelszívó rendszer a CTF45P_230V CNC asztali marógéphez
- Csökkentett por és tiszta munkaterület
- Porzsák kapacitása: 2,8 l
- Csatlakozás: ⌀ 32 mm, tömlő hossza 1,2 m
- LED munkalámpa a munkadarab jobb ellenőrzéséhez
- Kefés fej mágneses rögzítéssel a burkolaton
- Két elszívási fokozat választható kapcsolóval
- Lapos szívófej külön tisztításhoz is
A csomag tartalma
- 2 × porzsák
- Kefés fej (25 mm és 50 mm)
Műszaki adatok
| Motor adatok | |
| Névleges teljesítmény S1 | 72 W |
| Feszültség | 100 – 240 V / 50–60 Hz |
| Általános méretek | |
| Teljes méretek | 180 × 170 × 245 mm |
| Porelszívás | |
| Vákuum | 6000 Pa |
| Tömeg | |
| Bruttó | 1,90 kg |
| Nettó | 1,50 kg |
HOLZMANN CTF45PCLEAN biztosítja a tisztaságot és a biztonságot a CTF45P_230V CNC asztali marógéppel végzett munka során. Ideális választás hobbi műhelyekbe és professzionális felhasználásra, ahol fontos a por minimalizálása és a munkaterület tisztán tartása.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Feszültség | 100-240 V |
| Teljesítmény | 72 W |
| Tartály űrtartalma | 2,8 l |
| Tömlőhosszúság | 1,2 m |
| Nyomás | 6000 pa |
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:




















