Holzmann Kombinált gyalugép (2200W) HOB260MINI_230V
Holzmann Kombinált gyalugép (2200W) HOB260MINI_230V Holzmann Kombinált gyalugép (2200W) HOB260MINI_230V Holzmann Kombinált gyalugép (2200W) HOB260MINI_230V Holzmann Kombinált gyalugép (2200W) HOB260MINI_230V Holzmann Kombinált gyalugép (2200W) HOB260MINI_230V
A kompakt gyalu-vastagító HOB260MINI mobil eszközzel, megfordítható gyalukéssel legyen faműhelye része. 260 mm-es felületi és vastagsági gyalulási szélességgel, vastagsággyalulási előtoláss... további információ »
Raktáron 6 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: HOLZMANN
Garancia: 2 év
Cikkszám: HOB260MINI_230V
Súly: 79,50 kg
Leírás
A kompakt gyalu-vastagító HOB260MINI mobil eszközzel, megfordítható gyalukéssel legyen faműhelye része. 260 mm-es felületi és vastagsági gyalulási szélességgel, vastagsággyalulási előtolással nagyszerű projektek valósíthatók meg.
Jellemzők:
• Kompakt gyalu/vastagítógép
• egyszerű átalakítás gyaluról vastagítóra
• Masszív szürke öntöttvas vastagságmérő asztal
• Megfordítható gyalukések
• elforgatható gyalulási kerítés 90°-45°
• Integrált alvázzal
Műszaki adatok:
• Asztal mérete: 1040x260 mm
• Max. forgácseltávolítás: 3 mm
• Öltözködési stop: 1100x150 mm
• Elforgatható kötszerütköző: 90 ° -45 °
• S6 motorteljesítmény: 2200W
• Feszültség: 230V / 50Hz
• Előtolási sebesség: 5 m/perc
• Asztal magassága: 860 mm
• Szívócsatlakozás: 100 mm
• Vastagító asztal mérete: 400x260 mm
• Vastagság max. forgácseltávolítás: 3 mm
• Áthaladási magasság: 160 mm
• Gyalu tengely átmérője: 63 mm
• Gyalutengely fordulatszáma: 6500 min-1
• Gyalukések száma: 2
A csomag tartalma:
• 2db megfordítható gyalukés (260 x 18,6 x 1,2 mm)
Műszaki adatok
Részletezés
Feszültség 230 V
Teljesítmény 2200 W