HiKOKI DH26PMCWSZ Fúró-vésőkalapács SDS-Plus (830W/2,9J) koffer
HiKOKI DH26PMCWSZ Fúró-vésőkalapács SDS-Plus (830W/2,9J) koffer HiKOKI DH26PMCWSZ Fúró-vésőkalapács SDS-Plus (830W/2,9J) koffer HiKOKI DH26PMCWSZ Fúró-vésőkalapács SDS-Plus (830W/2,9J) koffer HiKOKI DH26PMCWSZ Fúró-vésőkalapács SDS-Plus (830W/2,9J) koffer
Kedvezmény -18%
Ingyenes szállítás
Raktáron 5 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: DH26PMCWSZ
Súly: 5,27 kg
Leírás
Jellemzők:
• Kiváló teljesítmény nagy ütőenergiával
• 2,9 J ütőenergia gyors fúrást és hatékony vésést biztosít
• Kompakt és könnyű szerszám a kényelmes használathoz
• Gyorscserés tokmányrendszer
Műszaki adatok:
• Teljesítmény: 830 W
• Ütőenergia: 2,9 J
• Max. fúrási átmérő betonban: 3,4–26 mm
• Max. fúrási átmérő fában: 32 mm
• Max. fúrási átmérő acélban: 13 mm
• Koronafúróval: max. 50 mm
• Befogás: SDS-plus
• Üresjárati fordulatszám: 0–1100 ford./perc
• Ütésszám: 0–4300 ütés/perc
• Teljes hossz: 382 mm
• Súly: 3,0 kg
Tartozékok:
• Oldalfogantyú
• Mélységütköző
• Gyorsbefogó tokmány
• Hordtáska
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 830 W
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 1100
Ütésszám, max. (1/perc) 4.300
Ütési energia max. 2,9 J
Szerszámbefogás Hatszög 30 mm, Hatszög 17 mm, Hatszög 28 mm, Hatszög 10 mm, Šestihran 1/4", hatszöges, Starlock, SDS-quick, SDS-plus, SDS-max, SDS-HEX, SDS, One chuck, Metabo Quick, OIS / Starlock, M18, M14, HEX 22 mm, G 1/2", Čtyřhran 3/8" s poj. kroužkem, 1,5 - 10 mm, 1,5 - 13 mm, Čtyřhran 3/8", Čtyřhran 3/4" s poj. kuličkou, Čtyřhran 1/2"s poj. kuličkou, Čtyřhran 3/4", Čtyřhran 1/2" s poj. kroužkem, Čtyřhran 1/2", Čtyřhran 1", 8 mm, 8 - 12,7 mm, 6-12,7 mm, 6,35 mm, 6,3 mm, 6 mm, 5 - 20 mm, 4 mm, 38 mm, 3/8", 3,2 mm, 3,18 mm, 3 mm, 3 - 16 mm, 20 mm, 2,5–13,0, 2,3 - 3,2 mm, 2,1 mm, 2 - 6 mm, 2 - 13 mm, 19 mm, 16 mm, 13 mm, 12,7 mm, 12 mm, 1/4” hex (6,35 mm), 10 mm, 1/4", 1/2"čtyřhran / 1/4'šestihran, 1/2", 1/2, 1,6 - 3,2 mm, 1,5 - 16 mm, 1 1/4" UNC, 1 - 16 mm, 1 - 13 mm, 1 - 10 mm, 0,8 - 3,2 mm, 0,8 - 10 mm, 0,5 - 6,5 mm
Fúrásteljesítmény fában 32 mm
Fúrásteljesítmény beton 26 mm
Fúrásteljesítmény fém 13 mm
Fúrásteljesítmény falazat, üreges fúrókorona 26 mm