BOSCH PAS30-24PRS Univerzális porszívó 06033E7300
BOSCH PAS30-240PRS Univerzális porszívó 1 300 W-os motor 240 mbar szívóteljesítménnyel: könnyedén eltávolítja a nedves és száraz szennyeződéseket Folyamatosan magas szívóteljesítmény: a ... további információ »
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH
Garancia: 2 év
Cikkszám: 06033E7300
Súly: 11,40 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
BOSCH PAS30-240PRS Univerzális porszívó
  • 1 300 W-os motor 240 mbar szívóteljesítménnyel: könnyedén eltávolítja a nedves és száraz szennyeződéseket
  • Folyamatosan magas szívóteljesítmény: a félautomata szűrőtisztító funkciónak köszönhetően
  • Lapított, hajtogatott szűrő: nedves és száraz porszívózáshoz szűrőcsere nélkül
  • Fújó funkció: eltávolítja a szennyeződéseket a nehezen hozzáférhető helyekről
  • Könnyű, stabil mozgatás: 30 l-es tartállyal és borulásbiztos kerekekkel
Szállítási terjedelem
2 x fém toldócső
Résszívó fej
Könyökcső
Lapított hajtogatott szűrő
Fleece zsák PAS30-240PRS
Padlószívó fej
Kartondoboz
Szívócső 2,2 m
Univerzális adapter
Műszaki adatok
Szívóteljesítmény1400 W
Max. légáramlás (turbina)67 l/s
Max. vákuum (turbina)265 mbar
Tartály űrtartalma30,00 L
Szerszám méretei (H × Sz × M)376 x 365 x 607 mm
Súly8,900 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 1300 W