BOSCH GWS 17-125 PSB PROFESSIONAL Sarokcsiszoló 06017D1700
Leírás
GWS 17-125 PSB Professional - Sarokcsiszoló
- Fordulatszám-szabályozás funkció egyedi fordulatszám-beállításhoz
Ehhez a változathoz mellékelve
- PorszűrőRendelési szám: 2 608 000 824
- SDS gyorsbefogó anyaRendelési szám: 1 603 340 031
- Kartondoboz
- Vibration Control kiegészítő fogantyúRendelési szám: 2 608 900 000
- Felcsíptethető vágásvédő burkolat, fémRendelési szám: 2 608 000 756
- FeszítőanyaRendelési szám: 1 603 340 040
- KörmöskulcsRendelési szám: 1 607 950 043
- BefogókarimaRendelési szám: 1 605 703 099
- VédőburkolatRendelési szám: 1 605 510 365
Műszaki adatok
| További adatok | |
|---|---|
| Névleges felvett teljesítmény | 1700 W |
| Üresjárati fordulatszám* | 2.800 – 11.500 ford./perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Feszültség, elektromos | 230 V |
| Csiszolóorsó-menet | M14 |
| Fő fogantyú | Rúd |
| Furat, O | 22,23 mm |
| Súly* | 2,3 kg |
| Kapcsoló | PROtection kapcsoló |
| Rezgési összértékek (Felületcsiszolás (nagyolás)) | |
|---|---|
| Rezgéskibocsátási érték ah | 4,8 m/s2 |
| Bizonytalanság K | 1,5 m/s2 |
| Rezgési összértékek (Csiszol csiszolólappal) | |
| Rezgéskibocsátási érték ah | 3,2 m/s2 |
| Felületcsiszolás (nagyolás) | |
| Csiszol csiszolólappal | |
* Az eltérésekről további információ a következő linken található: A termékek műszaki jellemzői
GWS 17-125 PSB Professional: További információ
Kiemelt termékek
Berendezések és alkalmazások
További információk
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Felvett teljesítmény | 1700 W |
| Max. korong átméröje | 125 mm |