BOSCH GBS 750 PROFESSIONAL Szalagcsiszoló 06012C1020
Kedvezmény -34%
GBS 750 Professional - Szalagcsiszoló A csiszolási idő lecsökken a 850 W-os motorrendszer kiváló eltávolítási sebessége miatt Kényelmesen használható az ergonomikus fogási kialakításn... további információ »
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06012C1020
Súly: 4,00 kg
> Bővebb információ <
Leírás
GBS 750 Professional - Szalagcsiszoló
  • A csiszolási idő lecsökken a 850 W-os motorrendszer kiváló eltávolítási sebessége miatt
  • A munkaterületet tisztán tartja és védi a tüdőt, mivel több port képes elszívni
Ehhez a változathoz mellékelve
  • Porzsák
    Rendelési szám: 1 619 PC2 373
  • Kartondoboz
    Rendelési szám: 1 619 PC3 240
  • Szövet csiszolószalag
    Rendelési szám: F 03E 02G 7JS
Műszaki adatok
További adatok
Névleges felvett teljesítmény850 W
Szalag, hossz533 mm
Feszültség, elektromos230 V
Szalag, hossz 2533 mm
Szalag, szélesség75 – 75 mm
Súly*3,6 kg
Szalagsebesség200 – 420 m/perc
Rezgési összértékek (Tömör fa csiszolása)
Rezgéskibocsátási érték ah2,5 m/s2
Bizonytalanság K1,5 m/s2
Zaj-/rezgésinformáció
Hangnyomásszint91 dB(A)
Hangteljesítményszint99 dB(A)
Bizonytalanság K3 dB
Tömör fa csiszolása
Bizonytalanság K1,5 m/s2
* Az eltérésekről további információ a következő linken található: A termékek műszaki jellemzői
GBS 750 Professional: További információ
Kiemelt termékek
A nagy mennyiségű fa csiszolása nagyon időigényes és fárasztó tud lenni. A GBS 750 Professional szalagcsiszolónkkal lecsökken a csiszolási idő, és javul az általános hatékonyság, mivel a 850 W-os motorrendszer kiváló anyageltávolítási sebességgel rendelkezik. Hosszú órákon keresztül is kényelmesen használható az ergonomikus fogási kialakításnak és a jól kiegyensúlyozott, 3,6 kg-os súlyának köszönhetően, egy- és kétkezes működtetés során egyaránt. A rezgésszűrő puha párnázás és a szilárd és lapos talp ideális szerszámstabilitást ad a csiszolás során, így remek munkavégzési minőséget biztosít. Kevesebb időt kell a véletlen karcolások eltávolítására fordítani, mert a szalag szilárdan középen marad a csiszolás során. Tapasztalható lesz, hogy bár a szerszám gyorsabban távolítja el az anyagot, kiváló porelszívási sebessége miatt tisztán tartja a munkaterületet. Az összegyűjtött por eltávolítása pedig gyorsabb és egyszerűbb a speciálisan kialakított, cipzáras porzsáknak köszönhetően.
Berendezések és alkalmazások
Műszaki adatok
Részletezés
Csiszolólap, szélesség x hosszúság O 80 mm, O 225 mm, O 215 mm, O 150 mm, O 125 mm, O 123 mm, O 100 mm x 120 mm, 95x135 mm, 93x185 mm, 93 x 230 mm, 93 x 187 mm, 92x185 mm, 92x184 mm, 92x182 mm, 92 x 190 mm, 91x189 mm, 90x90x90 mm, 90x187 mm, 90x135 mm, 90 × 183 mm, 88.8 x 63.5 mm, 80x130 mm, 77 mm, 76x165 mm, 76x160 mm, 76x142 mm, 76 x 533 mm, 76 x 115 mm, 75x170 mm, 75x160 mm, 75x150 mm, 75 x 533 mm, 75 x 457 mm, 75 x 140 mm, 75 mm, 50 x 1020 mm, 5 - 60 mm, 40 x 760 mm, 32 mm, 296x143x157mm, 25 x 760 mm, 190 x 125 mm, 187x90 mm, 185x93mm, 183 x 93 mm, 152,4 mm, 150 x 1219 mm, 150 x 150 x 100 mm, 149 x 101 mm, 140x94 mm, 140 x 140 x 90 mm, 135×95mm, 135 x 135 x 95 mm, 13 x 457 mm, 120 x 100 mm, 115x280 mm, 115x230 mm, 115x229 mm, 115 x 108 mm, 114x229 mm, 114x226 mm, 114x140 mm, 114x102 mm, 114 x 228 mm, 113x104 mm, 113x101 mm, 112x190 mm, 102x62/93 mm, 101 x 112 mm, 100x150 mm, 100x112 mm, 100 x 914 mm, 100 x 610 mm