Black & Decker KW1200E-QS Felsőmaró (55mm/1200W)
Black & Decker KW1200E-QS Felsőmaró (55mm/1200W) Black & Decker KW1200E-QS Felsőmaró (55mm/1200W)
Kedvezmény -28%
Jellemzők: • 1200 W motor a hosszabb élettartamért és a nagy teljesítményért • 3 befogópatronnal, így minden 12 mm alatti marószár alkalmazható a készülékkel • Lapos motorház a készülék f... további információ »
Raktáron 4 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BLACK & DECKER
Garancia: 2 év
Cikkszám: KW1200E-QS
Súly: 4,65 kg
Leírás
Jellemzők:
• 1200 W motor a hosszabb élettartamért és a nagy teljesítményért
• 3 befogópatronnal, így minden 12 mm alatti marószár alkalmazható a készülékkel
• Lapos motorház a készülék fejreállításához, így egyszerűbb a marószárcsere
• Biztonsági kapcsoló a megnövelt biztonságért
• Tengelyrögzítés az egyszerű tartozékcseréért
• Nagy méretű fogantyú - biztos fogás - megnövelt biztosnág és irányítás
Műszaki adatok:
• Teljesítmény: 1200 W
• Feszültség: 230 V
• Sebesség: Változtatható
• Üresjárati fordulatszám: 8,000 - 28,000 /perc
• Marólöket mélysége: 55 mm
• Befogópatron méret: 6, 6.35, 8 mm
• Maximális vágásátmérő: 38 mm
A csomag tartalma:
• 6 mm, 6.35 mm és 8 mm befogópatronok
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 1200 W
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 8000
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 28000
Mozgástér 55 mm
Szerszámbefogás 6 mm, 8 mm