BOSCH UniversalRotak 37-555 Fűnyíró 06008A6501
Regisztráld a vásárolt terméket MyBosch felületen és élvezd a meghosszabbított garanciális időtartamot. >>> Bővebb információ <<<
BOSCH vállalja a teljes körű garanciát. >>> Bővebb információ <<<
Szállítási információk
- GLS: 5 900 Ft
- GLS: 2 590 Ft várható kézbesítés 06.02.
- Packeta: 2 190 Ft várható kézbesítés 06.02.
- GLS CsomagPont: 1 890 Ft várható kézbesítés 06.02.
- Magyar Posta: 2 990 Ft várható kézbesítés 06.02.
- GLS: 3 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 2 190 Ft
- DPD: 2 690 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
UniversalRotak 37-555
A hátkímélő fűnyíráshoz – kiváló eredmény a széleken
- Az energiahatékony motor nagy teljesítményű nyírási élményt eredményez
- Emelőfogantyú a könnyű gép egyszerű felemeléséhez
- Tiszta vágás a peremeknél és a falak tövében
- Behajtható fogantyúk kis helyen történő tároláshoz
- Ergoflex fogantyúk a kényelmes manőverezéshez
Műszaki adatok
| Motorteljesítmény | 1.400 W |
| Vágási szélesség | 37 cm |
| Vágórendszer | Sarlókés |
| Fűgyűjtő térfogata | 40 l |
| Vágásmagasság | 25 – 70 mm |
| Vágásmagasság-beállítás | 5 fokozat, központi |
| Fogantyú fajta | „Ergoflex rendszer“ |
| A szerszám méretei (h × sz × m) | 1340 × 400 × 1060 mm |
| Súly | 12,000 kg |
Kiváló eredmény könnyedén – egészséges és kényelmes munkahelyzetben
Ez az egyszerűen használható, kompakt fűnyíró tökéletesen lenyírja a gyepet. Az energiahatékony motor megbízható vágási teljesítményt nyújt még a problémás helyzetekben (például lejtős vagy nem egyenletes felületen) is. A gyepfésűnek köszönhetően a UniversalRotak 37 automatikusan precíz vágást végez a virágágyások és kerítések mentén. Az Ergoflex fogantyú egészséges és kényelmes testtartást biztosít munka közben. Alkalmas a gyep egyenletes nyírására és precíz szegélyek vágására. Töltsön kevesebb időt a levágott fű kiürítésével a 40 literes fűgyűjtőnek köszönhetően.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Felvett teljesítmény | 1400 W |
| Munkaszélesség | 37 cm |
| Vágásmagasság | 25/80 mm |
| Gyűjtőkosár űrtartalma | 50 litr |
Dokumentumok
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BOSCH UniversalRotak 37-555 Rasenmäher 06008A6501
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BOSCH UniversalRotak 37-555 Rasenmäher 06008A6501
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH UniversalRotak 37-555 Elektrická rotační sekačka 06008A6501
- Pour l’expédition en France, visitez BOSCH UniversalRotak 37-555 Tondeuse a gazon 06008A6501
- Aby wysłać do Polski odwiedź BOSCH UniversalRotak 37-555 Kosiarka 06008A6501
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BOSCH UniversalRotak 37-555 Kosačka 06008A6501
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:





























