DeWALT DNM40R50GZ Papírkötésű horgonyszeg 50x4,0mm, gyűrűszár, galvanizált 2000db
Kedvezmény -32%
Műszaki adatok: • Hosszúság: 50 mm • Átmérő: 4,0 mm • Típus: 33° • Kompatibilitás: DPN250MCN ... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: DEWALT
Garancia: 2 év
Cikkszám: DNM40R50GZ
Súly: 11,36 kg
Műszaki adatok:
• Hosszúság: 50 mm
• Átmérő: 4,0 mm
• Típus: 33°
• Kompatibilitás: DPN250MCN
Műszaki adatok
Részletezés
Hosszúság 50 mm
Átmérő - 2 4 mm