HiKOKI DS36DAW2Z Akkus fúró-csavarozó MultiVolt (36V/akku és töltő nélkül) HitBOX
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Jellemzők:
• Sokrétű felhasználható
• Kategóriájában a leggyorsabb fúrási sebesség
• Jelentősen megnövekedett folyamatos üzemeltetési idő
• Feltöltésenkénti üzemidő (BSL36A18 akkuval) akár 70 óra
• Éppen olyan kompakt, mint a 18 V-os gépek
• Visszaható erők elleni védelem (Reactive Force Control, RFC)
Műszaki adatok:
• Befogás: 1.5 – 13mm gyorstokmány
• Max. furat: lágyacél 16 mm
• Max. furat: puhafa 102 mm
• Max. furat: facsavar 12x100 mm
• Max. furat: gépcsavar 6 mm
• Akkufeszültség: 36 V
• Üresjárati fordulatszám (magas): 0 – 2,100/min.
• Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 – 500/min.
• Max. nyomaték (kemény): 138 Nm
• Max. nyomaték (lágy): 64 Nm
• Tömeg: 2.7kg
A csomag tartalma:
• Oldalfogantyú
• Csavarozó bit
• Saruvédő
• HITBOX
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 36 V |
| Akku | nélkül |
| Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) | 138/64 |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 500 |
| Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) | 2100 |
| Fúrásteljesítmény fában | 102 mm |
| Fúrásteljesítmény fém | 16 mm |
| Akku | Akku nélkül / HitBOX |
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte HiKOKI (Hitachi) DS36DAW2Z Aku vŕtací skrutkovač, HitBOX
- Aby wysłać do Polski odwiedź HiKOKI (Hitachi) DS36DAW2Z Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa, HitBOX
- Pro odeslání do Česka navštivte HiKOKI (Hitachi) DS36DAW2Z Aku šroubovák - vrtačka, HitBOX
- Pour l’expédition en France, visitez HiKOKI DS36DAW2Z Perceuse visseuse multivolt 36V