HiKOKI DS36DCWRZ Akkus fúró-csavarozó MultiVolt (36V/2x2,5Ah) Hitbox
HiKOKI DS36DCWRZ Akkus fúró-csavarozó MultiVolt (36V/2x2,5Ah) Hitbox HiKOKI DS36DCWRZ Akkus fúró-csavarozó MultiVolt (36V/2x2,5Ah) Hitbox HiKOKI DS36DCWRZ Akkus fúró-csavarozó MultiVolt (36V/2x2,5Ah) Hitbox
Kedvezmény -19%
Ingyenes szállítás
Raktáron 4 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: DS36DCWRZ
Súly: 6,50 kg
Leírás
Jellemzők:
• Sokrétű felhasználható
• Kategóriájában a leggyorsabb fúrási sebesség
• Jelentősen megnövekedett folyamatos üzemeltetési idő
• Feltöltésenkénti üzemidő (BSL36A18 akkuval) akár 70 óra
• Éppen olyan kompakt, mint a 18 V-os gépek
• Visszaható erők elleni védelem (Reactive Force Control, RFC)
Műszaki adatok:
• Befogás: 1.5 – 13mm gyorstokmány
• Max. furat: lágyacél: 20 mm
• Max. furat: puhafa: 118 mm
• Max. csavarméret: facsavar: 16 x 100 mm
• Max. csavarméret: gépcsavar: 6 mm
• Akkufeszültség: 36 V
• Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 2,200/min.
• Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 – 550/min.
• Max. nyomaték (kemény): 155 Nm
• Max. nyomaték (lágy): 100 Nm
• Tömeg: 2.8 kg
A csomag tartalma:
• Oldalfogantyú
• Csavarozó bit
• Saruvédő
• HITBOX
• 2 db 36V/2,5Ah akkumulátor BSL36A18
• Töltő UC18YSL3
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 36 V
Akkukapacitás 2,5 Ah
Akku 2
Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) 155
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 550
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 2200
Fúrásteljesítmény fában 118 mm
Fúrásteljesítmény fém 20 mm