Makita CL108FDSAW Akkus porszívó Li-ion CXT 12V 1x2,0Ah
Makita CL108FDSAW Akkus porszívó Li-ion CXT 12V 1x2,0Ah Makita CL108FDSAW Akkus porszívó Li-ion CXT 12V 1x2,0Ah
Raktáron 5 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: MAKITA
Garancia: 2 év
Cikkszám: CL108FDSAW
Súly: 1,10 kg
Leírás
Jellemzők:
• Kompakt dizájn nagy szívóerővel társítva
• A BL1016-os akksival akár 25 perces üzemidő
• Beépített LED fényforrással
• Villámgyors takarítás a nagy szívóerőnek köszönhetően
• Az újratervezett porszívófejnek köszönhetően könnyebb manőverezhetőség
• Megnövelt porgyűjtő kapacitással
• 2 lépcsős szűrés
• Szappanos vízben tisztítható szűrővel és előszűrővel
• Padló és szűkített porszívófejjel
• A lecsapott csatlakozóval szívófej nélkül is kiválóan használható
• Ideális üzletek irodák kórházak repterek állomások illetve otthoni használatra
Műszaki adatok:
• A gép ezen akkumulátorokkal kompatibilis: 4.0 Ah | 2.0 Ah | 1.5 Ah
• Akku család: CXT - Compact eXtreme Technology
• Akku típusa: Li-ion
• Akkufeszültség: 10,8 V / 12 V
• Méretek (h x sz x m): 958 x 110 x 150 mm
• Súly: 1,2 kg
• Levegő mennyiség: 1,2 m3/min
• Max. szívókapacitás: 44 mbar
A csomag tartalma:
• 1db 10,8V / 2,0 Ah Li-ion CXT csúszótalpas akkumulátor
• Akkumulátortöltő
• Padlószívófej (123488-8)
• Résszívó (451243-1)
• Szívócső (451244-9)
• Fúvókatartók (451245-7)
• Porzsák (443060-3)
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 12 V