Milwaukee M12 IR-201B racsnis csavarkulcs (3/8") (1x2,0 Ah/12V) 4933441720
Kedvezmény -7%
Ingyenes szállítás
• Milwaukee M12IR-201B 3/8 inch akkus racsnis csavarkulcs 47 Nm nyomatékkal és 250 percenkénti üresjárati fordulatszámmal • Redlink™ ... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933441720
Súly: 1,80 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
• Milwaukee M12IR-201B 3/8 inch akkus racsnis csavarkulcs 47 Nm nyomatékkal és 250 percenkénti üresjárati fordulatszámmal
• Megerősített motorház - a levegős racsnis csavarkulcsokhoz hasonló tartósságot biztosít
• Kompakt kialakítás - kiválóan használható szűk helyeken és motortérben
• Rugalmas akkumulátor rendszerrel - Milwaukee® M12™ akkumulátorokkal működik
Specifikációk
• Akkumulátor feszültség: 12 V
• Forgatónyomaték: 47 Nm
• Üresjárati fordulatszám: 0 - 250 RPM
• Szerszám felfogatás: 3/8 inch
• Motor típusa: Szénkefés
• Akkumulátor típus: M12
• Termékvariáció: 1 x 2 Ah akku + töltő
• Csomagolás: Kartondobozban
• Hosszúság: 274 mm
• Súly: 0,9 kg
• Csavarbehajtó típus: M12IR
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 12 V