Milwaukee M18FSAG115X-0 akkus sarokcsiszoló (115 mm/18 V/akkumulátor nélkül) 4933478772
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933478772
Súly: 2,60 kg
Leírás
Milwaukee M18 FUEL™ kompakt sarokcsiszoló: Maximális teljesítmény és ergonómia
Fedezze fel a Milwaukee M18 FUEL™ akkus sarokcsiszolók új generációját. Ez a modell kisebb hajtóműfejjel és alacsonyabb dőlésszögű akkumulátornyílással rendelkezik, ami jobb egyensúlyt és ergonómiát biztosít a kényelmes és hatékony munkához. A 115 mm-es tárcsaátmérővel és a 8500 ford/perc fordulatszámmal kivételes vágási teljesítményt érhet el.
Főbb jellemzők a professzionális használathoz
  • Sokoldalúság: Ez a modell a MILWAUKEE® M18™ rugalmas rendszerének része, így teljes mértékben kompatibilis a sorozat összes 18 V-os akkumulátorával.
Műszaki paraméterek
  • Feszültség: 18 V
  • Súly akkumulátorral: 2,6 kg (M18 B5)
  • Max. vágási mélység: 28 mm
  • Tengelymenet: M14
Műszaki adatok
Részletezés
Max. korong átméröje 115 mm
Akkufeszültség 18 V