Milwaukee M18FCOS230-0 Betonvágó gép M18 FUEL™ (18V/230mm/Akku és töltő nélkül) 4933471696
Milwaukee M18FCOS230-0 Betonvágó gép M18 FUEL™ (18V/230mm/Akku és töltő nélkül) 4933471696 Milwaukee M18FCOS230-0 Betonvágó gép M18 FUEL™ (18V/230mm/Akku és töltő nélkül) 4933471696
Ingyenes szállítás
• A világon az első 18 V-os vezeték nélküli 230 mm-es betonvágó gép amely a vasbeton vágására képes, ugyanakk... további információ »
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933471696
Súly: 6,20 kg
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
• A világon az első 18 V-os vezeték nélküli 230 mm-es betonvágó gép amely a vasbeton vágására képes, ugyanakkor 50% -kal könnyebb, mint a többi benzines betonvágó
• Nulla füstkibocsátás miatt használható beltérben
RAPIDSTOP™ tárcsa fék és terhelésjelző lámpa, valamint a legkisebb rezgés 1,81 m / s² sebességnél
85 mm-es vágási mélység
• Kétoldalas vízellátás az optimális porkezelés érdekében
• Kompatibilis az M18™ SWITCH TANK™ rendszerrel
Géppel szállított tartozékok
• Akku és töltő nélkül
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Korong átmérője 230 x 30 mm