Milwaukee M18 FUEL FR12KIT-0P akkus marógép 12 mm (akkumulátor és töltő nélkül) 4933493305
Kedvezmény -27%
Ingyenes szállítás
Raktáron 9 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933493305
Súly: 16,00 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
Fő jellemzők
  • Befogók (kompatibilitás): 12 mm, 1”, 8 mm, 1”.
  • Kettős LED világítás a munkaterület megvilágításához.
  • DEK 26 gyorscsatlakozó a porelszíváshoz – kompatibilis a MILWAUKEE® porszívókkal.
FUEL™ technológia
  • POWERSTATE™ – a MILWAUKEE® kefementes motorja a csúcsteljesítményért és tartósságért.
  • REDLITHIUM™ – akkumulátorok hosszabb üzemidővel és megbízhatósággal.
  • REDLINK PLUS™ – intelligens elektronika a védelemért és a teljesítmény optimalizálásáért.
Tápellátás
Rugalmas rendszer – kompatibilis minden M18™ MILWAUKEE® akkumulátorral.
Standard tartozékok
  • Befogók: 1”, 8 mm, 12 mm, 1”
  • Oldalsó vezető, talp, kulcs
  • Porelszívó cső
  • Merülőtalp
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V