Milwaukee M18 FSAGV115XPDB-0 Akkus sarokcsiszoló 115 mm, akku nélkül 4933478774
Kedvezmény -21%
Ingyenes szállítás
Milwaukee 4933478774 - M18 FSAGV115XPDB-0 Akkus sarokcsiszoló 115 mm, akku nélkül 5 fokozatú fordulatszám-szabályozás a maximális kontroll érdekében rozsdamentes acélhoz, alumíniumhoz é... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933478774
Súly: 2,60 kg
Leírás
Milwaukee 4933478774 - M18 FSAGV115XPDB-0 Akkus sarokcsiszoló 115 mm, akku nélkül
  • 1200 W-os vezetékes géppel egyenértékű teljesítmény professzionális felhasználásra
  • RAPIDSTOP™ fék – a tárcsa kevesebb mint 2 másodperc alatt megáll a maximális biztonság érdekében
  • Biztonsági alsó (lapát) kapcsoló újraindítás elleni védelemmel
  • FIXTEC™ rendszer a gyors, szerszám nélküli tárcsacseréhez
  • AVS antivibrációs pótfogantyú a kényelmes és precíz munkavégzésért
  • Kulcs nélküli védőburkolat gyors állítással és hatékony vágással
  • Levehető porvédő a motor védelméért és hosszabb élettartamért
  • FUEL™ technológia – POWERSTATE™, REDLITHIUM™ és REDLINK PLUS™ rendszer
  • M18™ kompatibilitás – működik minden Milwaukee M18 akkumulátorral
  • Akkumulátor, töltő és koffer nélkül szállítva
Csomag tartalma
  • Milwaukee M18 FSAGV115XPDB-0 akkus sarokcsiszoló
  • Gyorsrögzítésű védőburkolat
  • Rögzítő kapocs a vágóburkolathoz
  • AVS oldalfogantyú
  • Perem
  • Rögzítő anya
  • Kulcs
  • Porszűrő háló
Műszaki adatok
Tárcsa átmérő115 mm
Max. vágási mélység28 mm
Üresjárati fordulatszám3500 – 8500 ford/perc
FékIgen
Fékezési idő< 2 s
LágyindításIgen
Visszarúgás elleni védelemIgen
Kapcsoló típusaAlsó (lapát) kapcsoló
TápellátásAkkumulátoros (M18™)
SzállításKoffer nélkül
A Milwaukee M18 FSAGV115XPDB-0 egy professzionális 115 mm-es akkus sarokcsiszoló, amely maximális kontrollt, nagy teljesítményt és kiemelkedő biztonságot kínál minden munkakörnyezetben. Az 5 fokozatú fordulatszám-szabályozás lehetővé teszi a pontos beállítást különböző anyagokhoz – ideális rozsdamentes acélhoz, alumíniumhoz, valamint rozsda és festék eltávolításához. Teljesítménye megfelel egy 1200 W-os vezetékes gépnek, így kiváló alternatíva a hálózati szerszámokkal szemben.
Műszaki adatok
Részletezés
Max. korong átméröje 115 mm
Akkufeszültség 18 V