Milwaukee M18 FSAG125X-0X Sarokcsiszoló (18V/125mm), akku nélkül HD BOX 4933478428
Kedvezmény -7%
MILWAUKEE M18 FUEL M18 CAG125X – 125 mm akkumulátoros sarokcsiszoló 4933478428 Vezetékes teljesítmény egy 1200 W-os sarokcsiszoló szintjén – maximális erő vágáshoz és csiszoláshoz. Ko... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933478428
Súly: 3,70 kg
Leírás
MILWAUKEE M18 FUEL M18 CAG125X – 125 mm akkumulátoros sarokcsiszoló 4933478428
  • Vezetékes teljesítmény egy 1200 W-os sarokcsiszoló szintjén – maximális erő vágáshoz és csiszoláshoz.
  • AVS rezgéscsillapított pótfogantyú – csökkentett vibráció a kényelmesebb munkavégzésért.
  • Beépített FIXTEC™ rendszer – gyors, szerszám nélküli tárcsacsere.
  • Karcsú markolatkialakítás – biztos fogás hosszabb használat során is.
  • 125 mm-es, kulcs nélkül állítható védőburkolat – gyors beállítás a nagyobb biztonság érdekében.
  • Feszültség alatti biztonsági relé – megakadályozza a gép automatikus újraindulását.
  • Teljes rendszerkompatibilitás a MILWAUKEE® M18™ platformmal.
Szállítási terjedelem
  • MILWAUKEE M18 FUEL M18 CAG125X sarokcsiszoló
  • Gyorsállítású védőburkolat
  • AVS pótfogantyú
  • Peremes anya és szorító anya
  • Kulcs
  • Porvédő háló
  • Heavy Duty koffer
Műszaki adatok
Feszültség (V)18
Akkumulátor típusaLi-ion
Akkumulátor kapacitás (Ah)Akkumulátor nélkül szállítva
Akkumulátorral együtt szállítva0
TöltőTöltő nélkül szállítva
Tárcsa átmérő (mm)125
Max. vágási mélység (mm)33
Üresjárati fordulatszám (ford/perc)8 500
TengelymenetM14
LágyindításIgen
Feszültség alatti biztonsági reléIgen
FékNem
Kapcsoló típusaCsúsztatható kapcsoló
SzállítvaHeavy Duty koffer
A MILWAUKEE M18 FUEL M18 CAG125X egy professzionális, 18 V-os, 125 mm-es akkumulátoros sarokcsiszoló, amely a FUEL™ technológiának köszönhetően egy 1200 W-os vezetékes gép teljesítményét nyújtja. Ideális választás építőipari, ipari és műhelymunkákhoz.
Műszaki adatok
Részletezés
Max. korong átméröje 125 mm
Akkufeszültség 18 V