Milwaukee M18 FIW2P12-0X Akkus ütvecsavarozó, akku és töltő nélkül, HD BOX 4933478446
Kedvezmény -32%
Milwaukee M18 FIW2P12-0X (4933478446) Kompakt akkumulátoros ütvecsavarozó 1/2” – akku nélkül, HD BOX Rendkívül kompakt ütvecsavarozó akár 339 Nm maximális nyomatékkal Mindössze 124 mm... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933478446
Súly: 3,70 kg
Leírás
Milwaukee M18 FIW2P12-0X (4933478446) Kompakt akkumulátoros ütvecsavarozó 1/2” – akku nélkül, HD BOX
  • Rendkívül kompakt ütvecsavarozó akár 339 Nm maximális nyomatékkal
  • Mindössze 124 mm hosszúság a nehezen hozzáférhető helyeken történő munkához
  • 4 fokozatú DRIVE CONTROL rendszer a fordulatszám és a nyomaték optimális beállításához
  • Automatikus kikapcsolás kézi meghúzásnál 34 Nm-re korlátozza a nyomatékot a túlhúzás elkerülése érdekében
  • Három LED-es munkalámpa kiváló megvilágítást biztosít a munkaterületen
  • 1/2” négyszög szerszámbefogás ütközőcsappal a dugókulcsok biztonságos rögzítéséhez
  • Kompatibilis az összes MILWAUKEE® M18™ akkumulátorral
A csomag tartalma
  • Milwaukee M18 FIW2P12-0X ütvecsavarozó
  • Övcsipesz
  • HD BOX (Heavy Duty) koffer
  • Akkumulátor és töltő nélkül szállítva
Műszaki adatok
Tápfeszültség18 V
Max. nyomaték339 Nm
Meghúzási nyomaték (fokozatok)102 / 203 / 339 / 34 Nm
Üresjárati fordulatszám0–900 / 0–1650 / 0–2400 / 0–1200 ford./perc
Ütésszám0–1000 / 0–2400 / 0–3500 ütés/perc
Max. csavar átmérőM16
Szerszámbefogás1/2” négyszög
Szerszám hossza124 mm
A Milwaukee M18 FIW2P12-0X egy rendkívül erős és egyben kategóriájában az egyik legkompaktabb akkumulátoros ütvecsavarozó, amely akár 339 Nm maximális nyomatékot biztosít. Az extrém rövid, mindössze 124 mm-es kialakítás lehetővé teszi a hatékony munkavégzést szűk és nehezen hozzáférhető helyeken is, például autószerelésnél vagy szerelési munkáknál.
A 4 fokozatú DRIVE CONTROL rendszer lehetővé teszi a teljesítmény pontos beállítását a különböző feladatokhoz. A speciális csavareltávolító mód maximális nyomatékkal indít, majd a csavar meglazítása után csökkenti a fordulatszámot, így megakadályozza a csavar leesését. Az automatikus kikapcsolás kézi meghúzáskor 34 Nm-re korlátozza a nyomatékot, hogy elkerülje a túlhúzást.
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Akku Akku nélkül /HD Box
Max. forgatónyomaték (Nm) 339
Nyomatékfokozat 3
Szerszámbefogás 0,5 - 6,5 mm, 0,8 - 10 mm, 0,8 - 3,2 mm, 1 - 10 mm, 1 - 13 mm, 1,5 - 13 mm, 1,5 - 16 mm, Hatszög 30 mm, Hatszög 28 mm, Hatszög 17 mm, Hatszög 10 mm, Šestihran 1/4", hatszöges, Starlock, SDS-quick, SDS-plus, SDS-max, SDS-HEX, SDS, One chuck, OIS / Starlock, Metabo Quick, M18, M14, HEX 22 mm, G 1/2", Čtyřhran 1/2", 8 mm, 8 - 12,7 mm, 6-12,7 mm, 6,35 mm, 6,3 mm, 6 mm, 5 - 20 mm, 4 mm, 38 mm, 3/8", 3,2 mm, 3,18 mm, 3 mm, 3 - 16 mm, 20 mm, 2,5–13,0, 2,3 - 3,2 mm, 2,1 mm, 2 - 6 mm, 2 - 13 mm, 19 mm, 16 mm, 13 mm, 12,7 mm, 12 mm, 10 mm, 1/4” hex (6,35 mm), 1/4", 1/2", 1/2, 1,6 - 3,2 mm, 1 - 16 mm, 1 1/4" UNC, 1,5 - 10 mm