Milwaukee M12FHIR14-0 akkus racsnis csavarkulcs FUEL™ (1/4"/12V/Akku és tölto) 4933478171
Kedvezmény -1%
• Milwaukee M12FHIR14-0 akkus racsnis csavarkulcs akár 47 Nm max. nyomatékkal és a 450 percenkénti fordulatszámmal. Ez az eszköz nagyobb alkalma... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933478171
Súly: 1,50 kg
Leírás
• Milwaukee M12FHIR14-0 akkus racsnis csavarkulcs akár 47 Nm max. nyomatékkal és a 450 percenkénti fordulatszámmal. Ez az eszköz nagyobb alkalmazási sebességet és megnövelt termelékenységet biztosít a professzionális felhasználónak
• 19 mm vékony fejű kialakítás jobb hozzáférést biztosít a felhasználók számára szűk helyeken
• Változtatható sebességű fém kioldó (trigger) biztosítja a szerszám teljes körű vezérlését
• A prémium gumibevonat ellenáll a korrozív anyagoknak, továbbá használat közben növeli a kényelmet
• 210 csavar (M8 x 30 mm) meghúzása és eltávolítása egy akkumulátortöltéssel (2,0 Ah) a teljes napi munkához
Specifikációk
• Akkumulátor feszültség: 12 V
• Forgatónyomaték: 47 Nm
• Üresjárati fordulatszám: 450 RPM
• Szerszám felfogatás: 1/4 inch
• Motor típusa: Szénkefementes
• Akkumulátor típus: M12
• Termékvariáció: Akku és töltő nélkül
• Csomagolás: Kartondobozban
• Súly: 1 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Méret 1/4"
Akkufeszültség 12 V