Milwaukee M12 IR-201B akkus racsnis csavarkulcs (1/4"/12V/1x2,0Ah) táska 4933441725
• Milwaukee M12IR-201B 1/4 inch akkus racsnis csavarkulcs 47 Nm nyomatékkal és 250 percenkénti üresjárati fordulatszámmal Redlink™ t&uacut... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933441725
Súly: 2,50 kg
Leírás
• Milwaukee M12IR-201B 1/4 inch akkus racsnis csavarkulcs 47 Nm nyomatékkal és 250 percenkénti üresjárati fordulatszámmal
• Megerősített motorház - a levegős racsnis csavarkulcsokhoz hasonló tartósságot biztosít
• Kompakt kialakítás - kiválóan használható szűk helyeken és motortérben
• Rugalmas akkumulátor rendszerrel - Milwaukee® M12™ akkumulátorokkal működik
Specifikációk
• Akkumulátor feszültség: 12 V
• Forgatónyomaték: 40 Nm
• Üresjárati fordulatszám: 0 - 250 RPM
• Szerszám felfogatás: 1/4 inch
• Motor típusa: Szénkefés
• Akkumulátor típus: M12
• Termékvariáció: 1 x 2 Ah akku + töltő
Műszaki adatok
Részletezés
Méret 1 1/4"
Akkufeszültség 12 V