Makita DUC150Z01 Akkus láncfűrész 150 mm Li-ion LXT 18 Akku nélkül
Makita DUC150Z01 Akkus láncfűrész 150 mm Li-ion LXT 18 Akku nélkül Makita DUC150Z01 Akkus láncfűrész 150 mm Li-ion LXT 18 Akku nélkül Makita DUC150Z01 Akkus láncfűrész 150 mm Li-ion LXT 18 Akku nélkül Makita DUC150Z01 Akkus láncfűrész 150 mm Li-ion LXT 18 Akku nélkül Makita DUC150Z01 Akkus láncfűrész 150 mm Li-ion LXT 18 Akku nélkül Makita DUC150Z01 Akkus láncfűrész 150 mm Li-ion LXT 18 Akku nélkül
Kedvezmény -19%
MAKITA DUC150Z01 – akkus ágvágó láncfűrész 18V LXT, 150 mm, kefe nélküli motor MAKITA DUC150Z01 egy könnyű és kompakt 1... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: MAKITA
Garancia: 2 év
Cikkszám: DUC150Z01
Súly: 1,90 kg
Leírás
MAKITA DUC150Z01 – akkus ágvágó láncfűrész 18V LXT, 150 mm, kefe nélküli motor
MAKITA DUC150Z01 egy könnyű és kompakt 18V akkus ágvágó láncfűrész a Makita LXT rendszerből, amely ideális gyümölcsfák, díszfák és kerti növényzet metszéséhez. Ez a mini akkus láncfűrész 150 mm-es vezetősínnel és modern kefe nélküli motorral nagy teljesítményt, alacsony tömeget és kiváló kezelhetőséget biztosít.
Kis súlyának (akár 1,7 kg) és kiegyensúlyozott kialakításának köszönhetően ez a kompakt akkus láncfűrész ideális magasban végzett munkákhoz, sűrű lombkoronában történő vágásokhoz vagy precíz ágmetszéshez. A készülék akkumulátor és töltő nélkül kerül szállításra, így tökéletesen illeszkedik a meglévő Makita 18V LXT rendszerhez.
Főbb előnyök
  • Kefe nélküli motor (BL) – nagyobb hatékonyság, hosszabb üzemidő és hosszabb élettartam.
  • Kompakt, egykezes kialakítás – ideális ágvágáshoz és pontos munkavégzéshez.
  • 150 mm vezetősín – optimális hossz a biztonságos és kontrollált vágáshoz.
  • Szerszám nélküli láncfeszítés – gyors és egyszerű beállítás külön szerszám nélkül.
  • Automatikus lánckenés – egyenletes működés és hosszabb élettartam.
  • Motorfék – a lánc azonnali leállítása a nagyobb biztonság érdekében.
  • XPT technológia – fokozott védelem porral és nedvességgel szemben.
  • WetGuard / IPX4 – védelem nedves környezetben történő használathoz.
  • Kétoldali kapcsolóretesz – kényelmes használat jobb- és balkezes felhasználók számára.
  • Mozgatható vezetősín burkolat – a vágás mélységének megfelelően nyílik, növelve a biztonságot.
Műszaki adatok
Paraméter Érték
Modell DUC150Z01
Akkufeszültség 18 V
Akkurendszer LXT
Akkutípus Li-ion
Maximális teljesítmény 320 W
Vezetősín hossza 150 mm
Láncosztás 0,325"
Vágási szélesség 1,1 mm
Max. láncsebesség 8,0 m/s
Olajtartály kapacitása 55 ml
Védettségi osztály WetGuard / IPX4
Méretek (H × Sz × M) 408 × 90 × 232 mm
Súly (EPTA) 1,7–2,0 kg
Leírás és használat
Makita DUC150Z01 korszerű megoldás mindazok számára, akik könnyű és biztonságos alternatívát keresnek a hagyományos benzinmotoros láncfűrészekkel szemben. Ez a kompakt 18V akkus láncfűrész ideális kertészek, gyümölcstermesztők és zöldterület-karbantartók számára. A rövid, 150 mm-es vezetősín precíz vágást tesz lehetővé a környező ágak sérülése nélkül.
A kefe nélküli motor hatékonyan használja fel az akkumulátor energiáját, stabil, akár 320 W teljesítményt biztosítva. Az automatikus lánckenés folyamatos kenést nyújt, csökkentve a kopást. A szerszám nélküli láncfeszítés megkönnyíti a karbantartást a munkaterületen. Az XPT technológia és a WetGuard/IPX4 védelem lehetővé teszi a használatot igényesebb körülmények között is. A modell akkumulátor és töltő nélkül kerül forgalomba, kompatibilis a Makita 18V LXT akkumulátorokkal.