Makita DUC150SF01 Akkus láncfűrész 150 mm Li-ion LXT (1x3,0 Ah/18V)
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
• Az automatikus láncolajzás biztosítja a megfeleő kenést használat közben.
• Szénkefementes BL motor a nagyobb hatékonyság érdekében.
• Mindkét oldalról elérhető reteszelő kar.
• A láncolaj kémlelőablak lehetővé teszi a kezelő számára az olajszint egyszerű ellenőrzését.
• Puha markolatú fogantyú a csúszásmentes működésért.
• Elektromos fék a maximális biztonság érdekében.
• Nettó súlya BL1860B akkuval csupán 2,0 kg
Szállítási terjedelem
• BL1830B akkumulátor (194204-5)
• Töltő DC18SD (194533-6)
• Bár (1912F1-4)
• Lánc (1912E8-3)
• Sínburkolat (413T67-3)
• Reszelő 4,0 mm (D-70948)
Műszaki adatok
• Akkumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
• Láncvezető: 150 mm
• Lánc: 1.1 mm / 0.325”
• Láncsebesség: 8.0 m/s
• Olajtartály: 55 ml
• Akkumulátor: 18V LXT
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 3 Ah |
| Akku | 1 |
| Láncsebesség | 8 m/s |
| Lánc-osztás | 0.325" |
Dokumentumok
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Makita DUC150SF01 Akku-Baumsäge 150 mm Li-ion LXT 18V/1x3,0 Ah
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Makita DUC150SF01 Aku reťazová píla 150 mm Li-ion LXT 18V/1x3,0 Ah
- Aby wysłać do Polski odwiedź Makita DUC150SF01 Mini piła łańcuchowa 150 mm Li-ion LXT 18V/1x3,0 Ah
- Pro odeslání do Česka navštivte MAKITA DUC150SF01 Aku prořezávací pila 150 mm Li-ion LXT 18V/1x3,0 Ah
- Pour l’expédition en France, visitez Makita DUC150SF01 Scie a élaguer sans fil 150 mm Li-ion LXT 18V/1x3,0 Ah
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Makita DUC150SF01 Akku-Baumsäge 150 mm Li-ion LXT 18V/1x3,0 Ah