MAKITA DKP180ZJ Akkus gyalu 82 mm LXT (18V), akkumulátor és töltő nélkül, MAKPAC kofferben
MAKITA DKP180ZJ Akkus gyalu 82 mm LXT (18V), akkumulátor és töltő nélkül, MAKPAC kofferben MAKITA DKP180ZJ Akkus gyalu 82 mm LXT (18V), akkumulátor és töltő nélkül, MAKPAC kofferben MAKITA DKP180ZJ Akkus gyalu 82 mm LXT (18V), akkumulátor és töltő nélkül, MAKPAC kofferben MAKITA DKP180ZJ Akkus gyalu 82 mm LXT (18V), akkumulátor és töltő nélkül, MAKPAC kofferben MAKITA DKP180ZJ Akkus gyalu 82 mm LXT (18V), akkumulátor és töltő nélkül, MAKPAC kofferben
Kedvezmény -20%
Akkus falcgyalu Li-ion LXT 18 V, 82 mm, akku és töltő nélkül • Kompakt akkumulátoros gyalu 2 mm-es forgácsleválasztással és 82 mm-es gyalu szélességgel • Csendes működés, egyszerűen beá... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: MAKITA
Garancia: 2 év
Cikkszám: DKP180ZJ
Súly: 5,75 kg
Leírás
Akkus falcgyalu Li-ion LXT 18 V, 82 mm, akku és töltő nélkül
• Kompakt akkumulátoros gyalu 2 mm-es forgácsleválasztással és 82 mm-es gyalu szélességgel
• Csendes működés, egyszerűen beállítható pengemélység
• Precíz marómélység beállítás
• Alumínium talp
• Mindkét oldalra irányuló forgácskivetés
• Nagyméretű "V" horony a könnyű él letörésekhez
• Magas fordulatszáma szinte tökéletessé teszi a gyalult felületet
• Gumírozott markolat
• Precíz mélységállító mechanizmus
Műszaki adatok
• Méret (H x SZ x M) :  333 x 157 x 160 mm
• Üresjárati fordulatszám : 15.000 min-1
• Fogásmélység : 0-2 mm
• Falcmélység : 0-9 mm
• Súly : 3,4 kg
• Akkumulátor feszültség : 18 V
• Akkumulátor típus : LXT
A termék taralma
• MAKPAC Type 3
• MAKPAC betét (837808-7)
• Kulcs SW9 (782209-3)
• Párhuzamvezető (165581-2)
• Csavar M5 x 10 (265785-7)
• Állítható kés (123062-2)
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 15000
Gyaluszélesség 82 mm