HiKOKI KC18DEWHZ Akkus gépszett DS18DE+WH18DC+G1813DA+DH1826DA (18V/3x5,0Ah) táska
Kedvezmény -32%
Műszaki adatok DS18DE: • Akkufeszültség: 18 V • Akku típusa: Li-Ion • Gépcsavar: 6 mm • Facsavar mérete: 6 mm x 75 mm • Lágyacél (1,6 mm vtg.): 13 mm • Fa (18 mm vtg.): 36 mm ... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Garancia: 3 év
Cikkszám: KC18DEWHZ
Súly: 15,22 kg
Leírás
Műszaki adatok DS18DE:
• Akkufeszültség: 18 V
• Akku típusa: Li-Ion
• Gépcsavar: 6 mm
• Facsavar mérete: 6 mm x 75 mm
• Lágyacél (1,6 mm vtg.): 13 mm
• Fa (18 mm vtg.): 36 mm
• Kemény nyomaték: 70 Nm
• Lágy nyomaték: 40 Nm
• Tokmány: 2 -13 mm
• Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 1.700/perc
• Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 440/perc
• Teljes hossz: 155 mm
Műszaki adatok WH18DC:
• Akkufeszültség: 18 V
• Akku típusa: Li-Ion
• Befogás: 1/4" (bitbefogás)
• Max. meghúzási nyomaték: 210 Nm
• Kisméretű csavar: M4–M10
• Szokásos csavar: M5–M18 mm
• Nagy nyomatékú csavar: M5–M14
• Power mód: 0–3.400/perc
• Csavarozó mód: 0–2.900/perc
• Soft mód: 0–900/perc
• Önmetsző mód: 0–3.700/perc
• Szerszámbefogás (hatlap): 6,35 mm