HiKOKI (Hitachi) CJ36DA-BASIC Akkus szúrófűrész MultiVolt
Kedvezmény -32%
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: CJ36DAW2Z
Súly: 4,45 kg
Leírás
Jellemzők:
• Kategóriájában a legjobb vágási teljesítmény, még a vezetékesnél is jobb
• Vágás teljes terheléssel
• Alacsony vibráció, nagy tolóerő
• AUTO mód
• Precíz vágás
• Szerszám nélküli fűrészlap csere
• Porszívóhoz csatlakoztatható
• 4 fokozatban állítható előtolás
• Kapcsolózár
• Fokozatmentes sebesség szabályozás
• Fúvó funkció
Műszaki adatok:
• Max. vágási vastagság fában: 160 mm
• Max. vágási vastagság lágyacélban: 10 mm
• Max. vágási vastagság rozsdamentes acélban: 3,2 mm
• Legkisebb vágható körív: 25 mm
• Löketnagyság: 26 mm
• Akku feszültség: 36 V
• Max. vágási szög: 45°
• Üresjárati löketszám: 800 - 3,500/min
• Gép tömege: 2,7 kg
• Teljes hossz: 277 mm
A csomag tartalma:
• Fűrészlap
• Védő
• Saruvédő
• Szerszámkoffer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 36 V