HiKOKI DV18DAWCZ Akkus fúró-csavarozó (18V/2x 2,0Ah) koffer
HiKOKI DV18DAWCZ Akkus fúró-csavarozó (18V/2x 2,0Ah) koffer HiKOKI DV18DAWCZ Akkus fúró-csavarozó (18V/2x 2,0Ah) koffer HiKOKI DV18DAWCZ Akkus fúró-csavarozó (18V/2x 2,0Ah) koffer
Kedvezmény -24%
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: DV18DAWCZ
Súly: 4,00 kg
Leírás
Jellemzők:
• Nagyon kompakt
• 13 sebességfokozat
• 20 fokozatban állítható kuplung
• Puha markolat
• Akkutöltöttség kijelző
• LED lámpa
• Akasztó horog
Műszaki adatok
• Tokmányméret: 13 mm
• Nyomaték / lágy: 18 Nm
• Nyomaték / kemény: 50 Nm
• Üresjárati fordulatszám: magas: 0 - 1400/min
• Üresjárati fordulatszám: alacsony: 0 - 340/min
• Üresjárati ütésszám: alacsny: 5250/min
• Üresjárati ütésszám: magas: 21000/min
• Gép tömege: 1,4 kg
A csomag tartalma:
• 2x 2,0 Ah akkumulátor (BSL1820M)
• Töltő(UC18YKSL)
• Bit
• Koffer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V