HiKOKI DH18DPCW2Z Akkus fúrókalapács SDS-Plus (18V/akku és töltő nélkül) HitBOX
HiKOKI DH18DPCW2Z Akkus fúrókalapács SDS-Plus (18V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI DH18DPCW2Z Akkus fúrókalapács SDS-Plus (18V/akku és töltő nélkül) HitBOX HiKOKI DH18DPCW2Z Akkus fúrókalapács SDS-Plus (18V/akku és töltő nélkül) HitBOX
Kedvezmény -32%
Ingyenes szállítás
Jellemzők: • 18 V szénkefe nélküli, 3 üzemmódban működő, 3,2 J SDS-Plus fúrókalapács, beton akár 26 mm-es fúrásához • Három üzemmód: fúrókalapács, csak fúrógép vagy csak kalapács; választ... további információ »
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: DH18DPCW2Z
Súly: 5,91 kg
Leírás
Jellemzők:
• 18 V szénkefe nélküli, 3 üzemmódban működő, 3,2 J SDS-Plus fúrókalapács, beton akár 26 mm-es fúrásához
• Lágyindítás a megcsúszás nélküli, kényelmes fúrásért
• Ergonomikus, puha fogást biztosító markolat az optimális szabályozásért és a kezelő kényelméért
• Beépített LED világítás a jól látható munkafelületért
Műszaki adatok:
• Akkumulátor feszültsége: 18 V
• Ütési energia (EPTA): 3,2 J
• No load speed: 0-950 /min
• Teljes terhelésű ütésszám: 4 300 - 0 /min
• Fúrási átmérő, beton: 3,4 - 26 mm
• Fúrási átmérő, lágyacél: 13 mm
• Fúrási átmérő, fa: 27 mm
• Súly (akkuegység nélkül): 2,80 kg
• Súly (akkuegységgel): 3,18 kg
A csomag tartalma:
• Kiegészítő markolat
• Mélységmérő
• HitBOX
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 950
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 4300
Ütési energia max. 3,2 J
Szerszámbefogás SDS-plus
Fúrásteljesítmény fában 27 mm
Fúrásteljesítmény beton 26 mm
Fúrásteljesítmény fém 13 mm