HiKOKI AC18DAW4Z Akkus kartuskinyomó pisztoly (400ml/18V/akku és töltő nélkül)
Kedvezmény -24%
Ingyenes szállítás
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: AC18DAW4Z
Súly: 3,99 kg
Leírás
Jellemzők:
• Kompakt, könnyű gép
• Sebességszabályozás
• Beépített LED világítás
• Optimális teljesítmény az összes ragasztónál és tömítőanyagnál
• A csöpögésgátló megelőzi a ragasztó utáncsöpögését ha a kapcsoló kioldott állapotban van
• 6 fokozatú előválasztóval szabályozható kinyomósebesség
• Automatikus hátramenet funkció
• Szerszám nélküli henger csere
Műszaki adatok:
• Akkufeszültség: 18 V
• Max. tolóerő: 3000 N
• Patron űrtartalom: 400 ml
• Adagolási sebesség: 0 - 14 mm/sec
• Automatikus irányváltás funkció: van
• Beépített LED világítás: van
• Teljes hossz: 782 mm (tartóval)
• Gép tömege akkuval: 3,4 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V