BOSCH PKE18V-30-28 Akkus láncfűrész 06008B8B01
Kedvezmény -25%
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH DIY
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06008B8B01
Súly: 4,50 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
PKE18V-30-28 Akkus láncfűrész
  • Sokoldalú akkus láncfűrész a nagy méretű ágak és rönkök gyors és egyszerű vágásához
  • Folyamatos vágás a nehéz munkáknál is az OptiCut fordulatszám-vezérlésnek köszönhetően
  • Nagy nyomatékú, szénkefe nélküli motor a gyors vágáshoz
  • Körkörös SDS-rendszer a lánc szerszám nélküli feszítéséhez és cseréjéhez
  • Ideális közepes és nagy átmérőjű kemény- és puhafa vágásához
  • Syneon Technology az optimális teljesítményért és maximális üzemidőért
  • POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akkumulátor, 10+ márka, 150+ termé
Szállítás
  • Kartondoboz
  • 1 x 60 ml láncfűrészolaj - 1 600 A03 471
Műszaki adatok
Olajtartály 160 ml
Fűrészlap-hossz 30 cm
Láncsebesség 9,00 m/s
Hajtószemek száma 45
A szerszám méretei (h x sz x m) 464 x 273 x 227 mm
Súly (csak a test) 3,3 kg
súlya (lánccal, láncvezetővel és akkuval együtt) 4,5 kg
Termékkategóriák felosztása Akkus láncfűrész
Lánc-osztás 3/8" (9.52 mm)
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V