BOSCH Indulókészlet 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03
Regisztráld a vásárolt terméket Bosch Professional felületen és szerezz 3 év garanciát.
> Bővebb információ <
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 Professional
Indulókészlet
Nagy teherbírású kezdő szett: 'Tabless' technológiájú nagy teherbírású akkumulátor a több üzemidőért és 18V-os gyorstöltő
- A ProCORE18V+ 8.0Ah akkumulátor ultragyors teljes feltöltése 44 perc alatt.
- Az akkumulátorok és töltők kompatibilisek a Bosch Professional 18V-os rendszerrel és az AMPShare akkuplatform gépeivel.
Funkciók és fő jellemzők
MŰSZAKI ADATOK
| 1. akkumulátor kapacitása* | 8 Ah |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| 1. akku tömege* | 1,001 kg |
| Cellatípus | Li-Ion |
| Akku töltőfeszültsége | 14,4 – 18 V |
| Töltőáram* | 16 A |
| Töltő tömege* | 0,95 kg |
2XPC18V+8.0+GAL18V160 PROFESSIONAL: TOVÁBBI INFORMÁCIÓ
Kiemelt termékek
Nagy igénybevételű alkalmazásokat kell végezned hosszabb időn keresztül? Ebben az esetben a nagy teherbírású kezdő szett a megfelelő választás a számodra. A készlet két lap nélküli, nagy teherbírású ProCORE18V+ 8,0Ah Professional akkumulátort tartalmaz akár 2000 W vezetékes teljesítményhez, valamint a GAL 18V-160 Professional ultragyors töltőt. A hagyományos akkumulátorok több lapkás cellákkal rendelkeznek, amelyek csak két lapkát használnak áramútként. Ez egy szűk keresztmetszet, amely növeli az akkumulátor ellenállását. A ProCORE18V+ 8.0Ah Professional akkumulátoraink a forradalmi 'tabless' cellatechnológiát használják. A forradalmi 'tabless' cellatechnológia megnyitja ezt a szűk keresztmetszetet. A mindössze két áramút helyett az új tabless akkumulátorunk számtalan párhuzamos áramúttal rendelkezik, amelyek közvetlen elektromos kapcsolatot biztosítanak az elektródák és a doboz között. Az eredmény: kevesebb ellenállás, kevesebb hő és hosszabb üzemidő. A ProCORE18V+ 8.0Ah Professional akár 71%-kal* hosszabb üzemidőt biztosít a nagy teljesítményigényű vezeték nélküli alkalmazásokhoz a meglévő ProCORE18V 8.0Ah-hoz képest. A GAL 18V-160 a mi ultragyors 18 V-os akkumulátortöltőnk. Standard üzemmóddal és további töltési módokkal rendelkezik, hogy növelje a termelékenységet és időt takaríthass meg. A 16 amperes töltőáramnak köszönhetően mindössze 15 perc alatt 50%-os töltöttségi szintre állíthatod akkumulátorod - ez különösen kényelmes, ha még a nap vége előtt be kell fejezned néhány munkát. A munkaközi szünetben is teljes feltöltést érhetsz el - a legnagyobb sebességgel mindössze 44 perc alatt tölti fel akkumulátorod.
Berendezések és alkalmazások
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 8 Ah |
| Akku | 2 |
| Töltési feszültség | 18 V |
| Töltőáram | 16 A |
| Teljesítmény osztály | PRO |
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BOSCH Starter-Set 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BOSCH Starter-Set 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH Startovací sada 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03
- Pour l’expédition en France, visitez BOSCH Starter Set 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03
- Aby wysłać do Polski odwiedź BOSCH Zestaw startowy 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03